Кандидат медичних наук, доцент кафедри інфекційних хвороб

В рамках НДР кафедри виконує роботу «Клініко-патогенетичні особливості гострих респіраторних вірусних інфекцій, вірусних гепатитів, кишкових інфекцій, лептоспірозу, хвороби Лайма, TORCH-інфекцій та їх ускладнень: оптимізація діагностики та лікування» за спеціальністю 14.01.13. – інфекційні хвороби. Терміни виконання 2016-2021 рр.

Відповідальний керівник за підготовку лікарів інтернів та циклу спеціалізація за фахом «Загальна практика-сімейна медициа» та інших суміжних кафедр НМАПО імені П.Л. Шупика на суміжному циклі «Інфекційні хвороби» .

Відповідальний за цивільний захист на кафедрі.

Автор та співавтор 104 наукових праць

Основні напрямки наукової та практичної діяльності:

1) Гострі та хронічні вірусні гепатити: діагностика та лікування.

2) Кишкові інфекції спричинені різними бактеріями, вірусами та найпростішими: діагностика, диф.діагностика та лікування.

3) Раньові інфекції: бешиха, еризипелоїд, правець, сказ, феліноз – діагностика, лікування та профілактика.

4) Діагностика вторинних імунодефіцитів, включаючи ВІЛ-інфекцію та опортуністичні захворювання.

5) Герпесвірусні інфекції: спричинені HSV I/II типом, VZV, EBV, CMV.

6) Лихоманки нез’ясованої етіології.