Кандидат медичних наук, доцент кафедри інфекційних хвороб

В рамках НДР кафедри виконує роботу «Клініко-патогенетичні особливості гострих респіраторних вірусних інфекцій, вірусних гепатитів, кишкових інфекцій, лептоспірозу, хвороби Лайма, TORCH-інфекцій та їх ускладнень: оптимізація діагностики та лікування» за спеціальністю 14.01.13. – інфекційні хвороби. Терміни виконання 2016-2021 рр.

Відповідальний керівник за підготовку лікарів-інтернів та циклу спеціалізація за фахом «Загальна практика-сімейна медицина» та інших суміжних кафедр НМАПО імені П.Л. Шупика на суміжному циклі «Інфекційні хвороби».

Відповідальний за цивільний захист та протипожежну безпеку на кафедрі.

Член трудового колективу Інституту сімейної медицини.

Автор та співавтор 107 наукових праць

Основні напрямки наукової та практичної діяльності:

1) Гострі та хронічні вірусні гепатити: діагностика та лікування.

2) Кишкові інфекції спричинені різними бактеріями, вірусами та найпростішими: діагностика, диф.діагностика та лікування.

3) Раньові інфекції: бешиха, еризипелоїд, правець, сказ, феліноз – діагностика, лікування та профілактика.

4) Діагностика вторинних імунодефіцитів, включаючи ВІЛ-інфекцію та опортуністичні захворювання.

5) Герпесвірусні інфекції: спричинені HSV I/II типом, VZV, EBV, CMV.