ДУДА Олександр Костянтинович
 - завідувач кафедри, професор, доктор медичних наук.

Професор Дуда О.К. очолює кафедру з січня 2010 року.

Член вченої ради НМАПО імені П.Л. Шупика та вченої ради Інституту сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика.

Член спеціалізованої вченої ради по захисту дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора наук / доктора філософії (кандидата наук) за спеціальністю: «Внутрішні хвороби» «Сімейна медина» НМАПО імені П.Л. Шупика

Член спеціалізованої вченої ради по захисту дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора наук / доктора філософії (кандидата наук) за спеціальністю «Внутрішні хвороби» «Дитячі та дорослі інфекційні хвороби» Івано-Франківського національного медичного університету.

Член атестаційної комісії при МОЗ України з присвоєння лікарських кваліфікаційних категорій.

Член постійно діючої комісії при МОЗ України з питань материнської смертності.

Член редакційних рад журналів: «Інфекційні хвороби», «Сімейна медицина», «Сімейний лікар», «Здоров'я суспільства», «Клиническая инфектология и паразитология».

Автор та співавтор близько 250 наукових праць, в т. ч. руководства з «Інфекційних та паразитарних хвороб» за ред. Возіанової Ж. І. у 3-ох томах, двох навчально-методичних посібників.

Основні напрямки наукової та практичної діяльності:

1) Гострі та хронічні вірусні гепатити: діагностика та лікування.

2) Грип та інші ГРВІ: діагностика та лікування.

3) Лихоманки нез’ясованої етіології.

4) Антибіотик асоційовані діареї: діагностика, лікування та профілактика.

5) Міокардити різної етіології,