План комплектування циків

Повідомлення про дистанційне навчання

Цикл тематичного вдосконалення «Сучасні питання діагностики та лікування хворих на кишкові інфекції, вірусні гепатити та ВІЛ\СНІД» (2 тижні 78 год.), термін проведення з 4 червня  2020 року по19 червня 2020 року, кафедри інфекційних хвороб буде проводитися згідно із затвердженим Робочим планом у дистанційному режимі (онлайн з використанням програми Zoom).

Підстава: оголошений в Україні карантин – постанова КМУ від 11.03.2020 № 211, рішення КМУ від 25.03.2020, наказ НМАПО імені П. Л. Шупика 13.03.2020 № 1355, наказ НМАПО імені П. Л. Шупика 18.03.2020 № 1463.

Куратори циклу:доцент кафедри Печінка Анатолій Михайлович (098-456-70-95) та асистент кафедри Коцюбайло Любов Петрівна, моб. тел. +38(097)668-71-59, електронна скринька: sofipon@nmapo.edu.ua

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ НА НАВЧАННЯ

Для наших шановних слухачів, рекомендуємо з метою оформлення на навчання скористатися наступним алгоритмом дій:

Алгоритм дій:

1. зверніться телефоном або електронним листом до куратора циклу щодо наміру оформлення на цикл;
  2. надішліть куратору циклу:

1)ОРИГІНАЛ путівки на цикл (якщо бюджетна путівка – штамп закладу де працюєте обов’язково!);
2)подайте копію диплома про вищу освіту;
3)а за умови зміни прізвища – копію документа про зміну прізвища (наприклад, копію свідоцтва про шлюб);
4) заповнену Технологічну картку (форма додається)

Новою поштою за наступною адресою: м. Київ, вул. Привокзальна 12, відділення № 30, Коцюбайло Л.П., тел. +380976687159

1. У листі не забутьте вказати свій номер телефону та електронну скриньку для підтримання онлайн-зв’язку.

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Кожен слухач після реєстрації на циклі отримає повідомлення (буде створена вайбер-група, куди надсилатиметься вся інформація та посилання на онлайн-конференції викладачів і час їх проведення). Перехід за будь-яким з вказаних у листі посилань дозволить встановити на пристрій слухача (смартфон, ноутбук, комп’ютер) безкоштовну версію програми Zoom.

Дана програма дозволяє слухачам бачити і чути викладача та інших слухачів, бачити презентацію чи інші матеріали, запропоновані викладачем, задавати питання голосом або письмово у чаті, брати участь у обговоренні питань теми заняття.

Переліки запитань для вхідного, проміжного та підсумкового контролю, тестових чи інших письмових завдань, рекомендовані для опрацювання джерела (витяги з джерел) та інші необхідні для виконання навчальної програми навчально-методичні матеріали будуть надсилатися викладачами на електронні скриньки слухачів по мірі виконання робочого плану циклу.

Дякуємо, що обрали нашу кафедру для навчання!

Цикл тематичного вдосконалення «Актуальні питання інфектології» (2 тижні 78 год.), термін проведення з 12 травня  2020 року по 26 травня 2020 року, кафедри інфекційних хвороб буде проводитися згідно із затвердженим Робочим планом у дистанційному режимі (онлайн з використанням програми Zoom).

Куратори циклу: доцент кафедри Печінка Анатолій Михайлович (098-456-70-95) та асистент кафедри Коцюбайло Любов Петрівна, моб. тел. +38(097)668-71-59, електронна скринька: sofipon@nmapo.edu.ua

Алгоритм дій:

2. надішліть куратору циклу:

1) ОРИГІНАЛ путівки на цикл (якщо бюджетна путівка – штамп закладу де працюєте обов’язково!);

2) подайте копію диплома про вищу освіту;

3) за умови зміни прізвища – копію документа про зміну прізвища (наприклад, копію свідоцтва про шлюб);

4) заповнену Технологічну картку (форма додається)

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Цикл тематичного вдосконалення «Убіквітарні та тропічні гельмінтози та паразитози» (2 тижні 78 год.), термін проведення з 14 квітня 2020 року по 29 квітня 2020 року, кафедри інфекційних хвороб буде проводитися згідно із затвердженим Робочим планом у дистанційному режимі (онлайн з використанням програми Zoom).

Підстава: оголошений в Україні карантин – постанова КМУ від 11.03.2020 № 211, рішення КМУ від 25.03.2020, наказ НМАПО імені П. Л. Шупика 13.03.2020 № 1355, наказ НМАПО імені П. Л. Шупика 18.03.2020 № 1463.

Куратор циклу:асистент кафедри Коцюбайло Любов Петрівна, моб. тел. +38(097)668-71-59, електронна скринька: sofipon@nmapo.edu.ua

Алгоритм дій:

2. надішліть куратору циклу:

1)ОРИГІНАЛ путівки на цикл (якщо бюджетна путівка – штамп закладу де працюєте обов’язково!);
2)подайте копію диплома про вищу освіту;
4) заповнену Технологічну картку (форма додається)

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Кожен слухач після реєстрації на циклі отримає повідомлення на електронну скриньку з посиланнями на онлайн-конференції викладачів та час їх проведення. Перехід за будь-яким з вказаних у листі посилань дозволить встановити на пристрій слухача (смартфон, ноутбук, комп’ютер) безкоштовну версію програми Zoom.

Дякуємо, що обрали нашу кафедру для навчання!