Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, доцент. В НМАПО імені П. Л. Шупика працює з 2010 р. спочатку на кафедрі гігієни харчування і гігієни дітей та підлітків, а з 01.06. 2017 р. – на кафедрі громадського здоров’я НМАПО імені П. Л. Шупика.

Випускниця Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця.

Автор і співавтор 255 наукових праць, з них 232 наукового та 23 навчально-методичного характеру; 15 монографій, у т.ч. 7 – виданих за кордоном (Японія, Франція, Німеччина, Латвія).

Міжнародний експерт - експерт проекту Європейської Комісії в Україні «Оздоровчі та екологічні програми, пов’язані з Чорнобильською зоною відчуження. Підготовка, навчання і координація проектів з охорони здоров’я» (2012-2017 рр.).

Сфера професійних інтересів – гігієна харчування, радіаційна медицина, епідеміологія неінфекційних захворювань, медична демографія.