Завідувач кафедри

Доктор медичних наук, професор. Відмінник освіти України. Закінчила Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця з відзнакою.

Працює на кафедрі з 1986 року. Відповідальна за навчально-методичну роботу кафедри гігієни харчування і гігієни дітей та підлітків (1996-2016 рр.). Завідувач навчально-методичним кабінетом академії (2000-2016 рр.).

Автор і співавтор понад 170 наукових праць.

Науковий напрям – організація харчування в системі протирадіаційного захисту населення при великомасштабних радіаційних аваріях, система захисту здоров'я населення зон спостереження об’єктів атомної енергетики України. В останні роки: науково-методологічне обгрунтування розвитку кадрових ресурсів у сфері громадського здоров'я в Україні, екологічне здоров'я та питання харчової безпеки.