Співробітниками кафедри впродовж останніх 7 років надано консультативну допомогу 3939 пацієнтам в стаціонарі та 4803 в поліклініці, проконсультовано 857 пацієнтів поза клінічними базами, здійснено 496 процедур донорського плазмаферезу.

Завідувачем кафедри за звітний період проконсультовано 720 пацієнтів в поліклініці, в стаціонарі оглянуто 644 пацієнти, здійснено 173 процедури донорського плазмаферезу.

В рамках реалізації навчально-практичної програми по покращенню діагностики і лікування гемофілії в Україні гранту фонду Novo Nordisk Haemophilia Fundation (2011-2012 рр.) (відповідальний виконавець – доц. Мороз Г.І., співвиконавці – співробітники кафедри) організовано і розпочато роботу центру гемофілії на базі КЗ КОР «Київський обласний онкологічний диспансер», проведено 7 навчальних заходів (4 навчальні семінари для лікарів та 3 школи гемофілії для пацієнтів і членів їх родин), видано 2 навчальні посібники, методичні рекомендації, 7 брошур для пацієнтів.