На кафедрі проводяться наступні цикли:

Спеціалізаціяза спеціальностями «Гастроентерологія», «Дієтологія»

Стажування за спеціальностями «Гастроентерологія», «Дієтологія»

Передатестаційні цикли  за спеціальностями «Гастроентерологія», «Дієтологія»

Цикли тематичного удосконалення:

·      «Діагностика та лікування захворювань органів травлення» (1,5 міс.)

·      «Основні питання гастроентерології та дієтології» (1 міс.)

·      «Актуальні питання гастроентерології» (0,5 міс.)

·      «Сучасні аспекти діагностики та лікування захворювань органів травлення» (очно-заочний з елементами дистанційного навчання) (0,5 міс.)

·      «Вибрані питання гастроентерології» для викладачів ВМ(Ф)НЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації та ЗПО (0,5 міс.)

·      «Сучасні аспекти раціонального та дієтичного харчування» (1 міс.)

·      «Основи раціонального та дієтичного харчування» (0,5 міс.)

·      «Нутрітивна корекція обмінних порушень у хворих на метаболічний синдром» (0,5 міс.)

·      «Раціональне та дієтичне харчування» для викладачів ВМ(Ф)НЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації та ЗПО (0,5 міс.)

·      «Технічні та діагностичні аспекти сучасної колоноскопії» (за очною та очно-заочною формами з елементами дистанційного навчання) (0,5 міс.)

·      «Ендоскопічна семіотика уражень слизової оболонки товстої і прямої кишки» (за очною та очно-заочною формами з елементами дистанційного навчання) (0,5 міс.)

Контактний телефон, за яким можна звертатися за додатковою інформацією щодо циклів тематичного удосконалення – (044)-205-48-25 (сектор тематичного удосконалення).

Кафедра гастроентерології, дієтології і ендоскопії є єдиною в Україні, де на високому професійному рівні проводяться навчальні цикли з дієтології для лікарів різних спеціальностей та надається консультативна допомога з питань дієтотерапії населенню України.

ШАНОВНІ ЛІКАРІ!

Кафедра гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П. Л. Шупика проводить цикли спеціалізації за спеціальністю «Гастроентерологія» за навчальним планом та програмою, яка передбачає ознайомлення лікарів-слухачів із принципами діагностичної ендоскопії (термін навчання – 6 місяців).

Проведення циклів спеціалізації за спеціальністю «Гастроентерологія» пов’язане з необхідністю наближення системи підготовки та вимог до лікарів-гастроентерологів до таких, що існують в країнах Європейського Союзу, інших країн світу та відповідно до кваліфікаційних характеристик фахівця зі спеціальності «Гастроентерологія».

Згідно наказу МОЗ України № 1051 від 28 грудня 2009 р. «Про надання медичної допомоги хворим гастроентерологічного профілю» та відповідно до кваліфікаційних характеристик фахівця зі спеціальності   «Гастроентерологія» програма циклу спеціалізації передбачає оволодіння лікарем діагностичними ендоскопічними маніпуляціями – езофагогастродуоденоскопією та ректосігмоскопією.

З кваліфікаційними характеристиками фахівця зі спеціальності «Гастроентерологія» можна ознайомитись за посиланнями: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20091228_1051.html

Заявки на цикли спеціалізації необхідно направляти до НМАПО імені П. Л. Шупика (сектор спеціалізаціїта стажування, контактний телефон: (044) 205-48-26).

Кафедра приймає активну участь у впровадженні в систему післядипломної освіти лікарів  дистанційної форми навчання. Проводяться цикли ТУ з питань  гастроентерології з елементами дистанційного навчання для підвищення кваліфікації лікарів-слухачів різних лікувальних спеціальностей, навчальні інтерактивні on-line сесії.

На кафедрі щорічно навчаються клінічні ординатори та аспіранти, в тому числі іноземні громадяни.

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ

ВМ(Ф)НЗ ІІІ-ІV РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ

ТА ЗАКЛАДІВ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ!

Співробітниками кафедри проводяться цикли тематичного удосконалення для викладачів ВМ(Ф)НЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації та ЗПО «Вибрані питання гастроентерології» (тривалість навчання – 0,5 місяці) та «Раціональне та дієтичне харчування» (тривалість навчання – 0,5 місяці), на яких окрім  вибраних питань педагогіки ви можете підвищити рівень знань з галузі діагностики та лікування захворювань органів травлення, питань раціонального харчування та дієтотерапії при захворюваннях різних органів та систем.

За додатковою інформацією звертатися на кафедру гастроентерології, дієтології і ендоскопії за тел. (044) 432-04-73та/або у сектор тематичного удосконалення за тел. (044)-205-48-25.