Ассистент,  лікар-дієтолог, кандидат медичних наук

У 1995-2002 рр. - навчалася в Тернопільському державному медичному університеті ім. І Я. Горбачевського: закінчила з відзнакою лікувальний факультет за спеціальністю "Лікувальна справа" лікар загальної практики - сімейної медицини.

З 2002 по 2004. - лікар-інтерн ревматологічного відділення Тернопільської комунальної лікарні №2.

2004-2007 рр. Аспірант кафедри нормальної фізіології Тернопільського державного медичного університету ім. І Я. Горбачевського.

З 2007 - асистент кафедри медичної біохімії та клініко-лабораторної діагностики (Тернопільський державний медичний університет);

З 2012 року - на посаді лікаря-дієтолога Тернопільського районного територіального медичного об'єднання;

У 2013 року - асистент кафедри функціональної діагностики на базі Тернопільської обласної університетської лікарні;

З вересня 2015 року і по теперішній час – на посаді лікаря-дієтолога ДУ «Інститут серця» МОЗ України;

З вересня 2016 року – викладач кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика.

Науково-педагогічний стаж - 11 років;

Загальний стаж роботи - 20 років.

Професійні досягнення та звання:

У червні 2008 року захистила кандидатську дисертацію «Психофізіологічні особливості осіб 15-20 років з підвищеним артеріальним тиском» на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук;

У квітні 2012 року присвоєно звання лікаря за фахом «Дієтологія» (Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, кафедра гастроентерології, дієтології та ендоскопії).

Основні напрямки діяльності:

Консультування, ведення пацієнтів з питань раціонального харчування, зниження ваги, оздоровлення та омолодження організму;

Складання програми харчування, підбір індивідуальних схем, на підставі медичних показників організму, а також індивідуальної сприйнятливості продуктів харчування;

Контроль дотримання рекомендацій та моніторинг змін стану здоров'я людини;

Оцінка композитного складу тіла

Проведення освітньої роботи щодо здорового способу життя (тренінги, семінари, участь в телепередачах і радіопрограмах).

Друковані роботи:

Загальна кількість - 35 робіт;

Співавтор 1 підручника, 2 посібників, автор 2 авторських свідоцтв (Психодіагностичні комп'ютерні програми «Методика діагностики рівня особистісної тривожності» і «Методика діагностики темпераменту Я.Стреляу»).