Кандидат медичних наук, асистент (сумісник)

У 1998 році закінчив Смоленську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа».

В 1998-1999 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» та спеціалізацію за фахом “ендоскопія” на базі кафедри факультетської хірургії Смоленської державної медичної академії.

Проходив стажування за кордоном: 2004 рік — протягом 4 місяців університетська клініка Орхуса (Данія), 2008 рік — протягом 1 місяця університетська клініка Ніігати (Японія), 2008 рік— протягом двох тижнів — клініка Мейо (США).

У 1999-2000 рр. працював на посаді хірурга - ендоскопіста відділення ендоскопії першої міської клінічної лікарні (м. Смоленськ).

У 2000-2005 рр працював на посаді хірурга - ендоскопіста відділення ендоскопії київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

У 2005-2007 рр. працював на посаді начальника відділення ендоскопії та УЗ-діагностики військово -медичного управління СБУ.

У 2007-2013 рр. працював на посаді завідуючого відділенням клінічної діагностики лікарні сучасної онкологічної допомоги.

З 2013 року працює головним лікарем та лікарем-ендоскопістом гастроентерологічного центру “Олімед”.

З 2011 року працює за сумісництвом на посаді асистента кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика.

Співавтор більш ніж 90 наукових праць. Співавтор підручника з гастроентерології, деклараційних патентів на винахід. Співавтор клінічних рекомендацій по скрінінгу колоректального раку, які затверджені МОЗ України.

З липня 2017 року є експертом МОЗ України за фахом “Ендоскопія”.

Сфера професійних інтересів: профілактика, ендоскопічна діагностика та лікування  захворювань органів травлення.