Search

 

Ассистент,  лікар-дієтолог, кандидат медичних наук

У 1995-2002 рр. - навчалася в Тернопільському державному медичному університеті ім. І Я. Горбачевського: закінчила з відзнакою лікувальний факультет за спеціальністю "Лікувальна справа" лікар загальної практики - сімейної медицини.

З 2002 по 2004. - лікар-інтерн ревматологічного відділення Тернопільської комунальної лікарні №2.

2004-2007 рр. Аспірант кафедри нормальної фізіології Тернопільського державного медичного університету ім. І Я. Горбачевського.

З 2007 - асистент кафедри медичної біохімії та клініко-лабораторної діагностики (Тернопільський державний медичний університет);

З 2012 року - на посаді лікаря-дієтолога Тернопільського районного територіального медичного об'єднання;

У 2013 року - асистент кафедри функціональної діагностики на базі Тернопільської обласної університетської лікарні;

З вересня 2015 року і по теперішній час – на посаді лікаря-дієтолога ДУ «Інститут серця» МОЗ України;

З вересня 2016 року – викладач кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика.

Науково-педагогічний стаж - 11 років;

Загальний стаж роботи - 20 років.

Професійні досягнення та звання:

У червні 2008 року захистила кандидатську дисертацію «Психофізіологічні особливості осіб 15-20 років з підвищеним артеріальним тиском» на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук;

У квітні 2012 року присвоєно звання лікаря за фахом «Дієтологія» (Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, кафедра гастроентерології, дієтології та ендоскопії).

Основні напрямки діяльності:

Консультування, ведення пацієнтів з питань раціонального харчування, зниження ваги, оздоровлення та омолодження організму;

Складання програми харчування, підбір індивідуальних схем, на підставі медичних показників організму, а також індивідуальної сприйнятливості продуктів харчування;

Контроль дотримання рекомендацій та моніторинг змін стану здоров'я людини;

Оцінка композитного складу тіла

Проведення освітньої роботи щодо здорового способу життя (тренінги, семінари, участь в телепередачах і радіопрограмах).

Друковані роботи:

Загальна кількість - 35 робіт;

Співавтор 1 підручника, 2 посібників, автор 2 авторських свідоцтв (Психодіагностичні комп'ютерні програми «Методика діагностики рівня особистісної тривожності» і «Методика діагностики темпераменту Я.Стреляу»).

У 1998 році закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця

В 1998-1999 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «Терапія» на базі кафедри сімейної медицини Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (очний цикл), заочний цикл – у відділенні гастроентерології КМКЛ № 8.

В 1999-2001 рр. займав посаду лікаря-гастроентеролога Київської міської клінічної лікарні № 8.

 В 2000 р. отримав сертифікат лікаря-спеціаліста зі спеціальності “Гастроентерологія”.

З 2013 року по 2015 рік працював на кафедрі гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л.Шупика асистентом, а з 2015 року – доцент кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л.Шупика

В 2004 році захистив кандидатську дисертацію, отримав диплом кандидата медичних наук зі спеціальності “Внутрішні хвороби”.

В  2013 захистив докторську дисертацію та отримав диплом доктора наук зі спеціальності “Внутрішні хвороби”.

В.В.Харченко є автором понад 90 наукових робіт, 7 патентів. Співавтор підручника з гастроентерології, підручника з дієтології, навчально-методичного посібника по лікуванню вірусних гепатитів. Співавтор клінічних настанов та уніфікованих клінічних протоколів із надання медичної допомоги хворим гастроентерологічного профілю, які затверджені МОЗ України.   

Постійно приймає участь в підготовці та проведенні науково-практичних конференцій, щорічної Національної школи гастроентерологів, гепатологів України, підвищує кваліфікацію за спеціальністю на науково-практичних конференціях, семінарах, які проходять в Україні та за кордоном.

В.В.Харченко єчленом Української Гастроентерологічної Асоціації, Європейської асоціації гастроентерологів, дієтологів, ендоскопістів.

Відповідальний за лікувальну роботу на кафедрі.

Сфера професійних інтересів: профілактика, діагностика та лікування захворювань органів травлення.

Кандидат медичних наук, асистент (сумісник) 

У 1998 році закінчив Смоленську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа».

В 1998-1999 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» та спеціалізацію за фахом “ендоскопія” на базі кафедри факультетської хірургії Смоленської державної медичної академії.

Проходив стажування за кордоном: 2004 рік — протягом 4 місяців університетська клініка Орхуса (Данія), 2008 рік — протягом 1 місяця університетська клініка Ніігати (Японія), 2008 рік— протягом двох тижнів — клініка Мейо (США).

У 1999-2000 рр. працював на посаді хірурга - ендоскопіста відділення ендоскопії першої міської клінічної лікарні (м. Смоленськ).

У 2000-2005 рр працював на посаді хірурга - ендоскопіста відділення ендоскопії київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

У 2005-2007 рр. працював на посаді начальника відділення ендоскопії та УЗ-діагностики військово -медичного управління СБУ.

У 2007-2013 рр. працював на посаді завідуючого відділенням клінічної діагностики лікарні сучасної онкологічної допомоги.

З 2013 року працює головним лікарем та лікарем-ендоскопістом гастроентерологічного центру “Олімед”.

З 2011 року працює за сумісництвом на посаді асистента кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика.

Співавтор більш ніж 90 наукових праць. Співавтор підручника з гастроентерології, деклараційних патентів на винахід. Співавтор клінічних рекомендацій по скрінінгу колоректального раку, які затверджені МОЗ України. 

З липня 2017 року є експертом МОЗ України за фахом “Ендоскопія”.

Сфера професійних інтересів: профілактика, ендоскопічна діагностика та лікування  захворювань органів травлення.

В 1985 році закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

В 1985-1986 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «терапія» на базі Київської міської клінічної лікарні №12 та Київської  станції швидкої і невідкладної медичної допомоги.

У 1986-1990рр. працював лікарем Київської  станції швидкої і невідкладної медичної допомоги.

У 1990-2008рр. - працював  лікарем відділення гастроентерології Київської міської клінічної  лікарні №8.

В 1997 році захистив кандидатську дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата медичних наук.

У 2008-2012рр. працював на посаді асистента кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, в травні 2012р. переведений на посаду доцента цієї ж кафедри, де продовжує працювати і в теперішній час.

У 2014р.  було присвоєно вчене звання доцента кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л.Шупика. 

І.Я.Лопух є автором 47 наукових робіт. Співавтор підручника з гастроентерології, підручника з дієтології, навчально-методичного посібника по лікуванню вірусних гепатитів. Співавтор клінічних настанов та уніфікованих клінічних протоколів із надання медичної допомоги хворим гастроентерологічного профілю, які затверджені МОЗ України.   

З січня 2008 року відповідає за наукову роботу кафедри.

Сфера професійних інтересів: профілактика, діагностика та лікування захворювань органів травлення.

У 1999 році закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».

В 1999-2000 рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «терапія» на базі кафедри сімейної медицини Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (очний цикл), заочний цикл – у відділенні гастроентерології КМКЛ № 6. В 2000 р. отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Гастроентерологія».

В 2001-2003 рр. проходила підготовку в клінічній ординатурі на кафедрі гастроентерології і дієтології КМАПО імені П.Л. Шупика.

В 2006 році закінчила очну аспірантуру на кафедрі гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика. В 2007 році захистила кандидатську дисертацію та отримала диплом кандидата медичних наук зі спеціальності внутрішні хвороби.

У 2006-2011 рр. працювала на посаді асистента кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика. В грудні 2011 року переведена на посаду доцента цієї ж кафедри, на якій продовжує працювати по теперішній час.

У 2013 році було присвоєно вчене звання доцента кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії.

Автор 45 наукових праць. Співавтор підручника з гастроентерології, підручника з дієтології, навчально-методичного посібника по лікуванню вірусних гепатитів, деклараційного патенту на винахід. Співавтор клінічних настанов та уніфікованих клінічних протоколів із надання медичної допомоги хворим гастроентерологічного профілю, які затверджені МОЗ України. 

З березня 2008 року є завучем кафедри.

Сфера професійних інтересів: профілактика, діагностика та лікування захворювань органів травлення.


Асистент кафедри

Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця у 2001 р. за спеціальністю «Лікувальна справа».

Пройшла клінічну ординатуру за спеціальністю «терапія» у 2002-2004 рр. на базі ДУ «Інститут геронтології НАМН України», у 2004 році вступила до аспірантури за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі ДУ «Інститут геронтології НАМН України».

У 2011 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «гастроентерологія».

 У 2015 році пройшла спеціалізацію з дієтології на кафедрі гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика.

З 2015 року працює асистентом кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії  НМАПО імені П.Л. Шупика.

М.С.Романенко є автором понад 70 наукових робіт, співавтором 2 патентів на корисну модель, 2 методичних рекомендацій, 1 підручника.

Сфера професійних інтересів: харчування, геронтологія, біоритмологія.