Search

Кафедра розташована в учбовому блоці на базі гастроентерологічного відділення КМКЛ №8. Кафедра має аудиторію для проведення лекцій, учбові кімнати, лабораторію для виконання лабораторних досліджень. Кафедра оснащена апаратурою, лабораторним обладнанням, що дозволяє на сучасному рівні проводити науково-дослідну роботу та педагогічний процес:  ендоскопічне обладнання для дослідження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту – відеогастроскоп та муляжі;рН-метр для визначення кислотопродукуючої функції шлунка та проведення добового рН-моніторування стравоходу та шлунка.  

Базою кафедри є також Медичний центр Olymed, в якому лікарі-слухачі кафедри мають можливість навчатися на новітньому ендоскопічному обладнанні проведенню ректосигмоскопії, езофагогастродуоденоскопії, колоноскопії, включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну  ендоскопію та іншим сучасним діагностичним методам.

Викладачі кафедри постійно виконують лікувальну роботу: консультують хворих у базовому  відділенні та інших відділеннях Київської міської клінічної лікарні №8, а також лікарень Києва та інших міст України, здійснюють виїзди по санавіації.

      

 Н.В. Харченко виконує обов’язки експерта консультативно-експертної комісії МОЗ, бере участь у консиліумах, в т.ч. в on-lineрежимі, щодо ведення тяжких пацієнтів із різних областей України.

Співробітники кафедри проводять консультації хворих із питань профілактичного та лікувального харчування.