Асистент кафедри функціональної діагностики, лікар з функціональної діагностики ДУ «Інститут серця МОЗ України»

У 2001 році закінчила Буковинську державну медичну академію (м.Чернівці), факультет «лікувальна справа». Пройшла спеціалізацію з функціональної діагностики на факультеті післядипломної освіти Львівського державного медичного університету ім. Д. Галицького, у тому числі навчальний курс з ехокардіографії на базі ультразвукового навчально-діагностичного центру «Сімекс-соно» (навчальна філія Джефферсонівського ультразвукового інституту). Працювала лікарем з функціональної діагностики в Чернівецькому обласному діагностичному центрі. З 2007 р. - лікар з функціональної діагностики консультативно-діагностичного поліклінічного відділення №1 для дорослих ДУ «Інститут серця МОЗ України», експерт з ехокардіографічної діагностики. З 2016 р. - асистент кафедри функціональної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика (за сумісництвом). У 2018 році захистила кандидатську дисертацію «Оцінювання змін структурно-функціонального стану лівого шлуночка у пацієнтів з аортальним стенозом і зниженою фракцією викиду лівого шлуночка». Лікар з функціональної діагностики вищої категорії.