Кандидат медичних наук, доцент

Назар Оксана Василівна, 07.09.1978р.н., освіта вища медична за фахом „Педіатрія”, закінчила Вінницький національний медичний університет, педіатричний факультет у 2002 році. У 2004 році спеціалізація зі спеціальності «Дитяча неврологія».

З 2004 року старший лаборант на кафедрі та лікар дитячий невролог ДЗ «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України».

Очна аспірантура за спеціальністю «Неврологія» у НМАПО імені П.Л. Шупика (2007-2011р.). У 2012 році  захищено дисертаційну роботу за темою «Покращення ефективності комплексної реабілітації дітей з церебральним паралічем» та присвоєно науковий ступень кандидата медичних наук.

З 2011р. асистент кафедри. З 2014 року – заступник директора з організаційно-методичної роботи, лікар дитячий невролог ДЗ «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України». З 2018р доцент кафедри.

Автор 43 друкованих наукових праць. Приймала участь в адаптації клінічних настанов та розробці клінічного протоколу надання медичної допомоги та медичної реабілітації «Церебральний параліч та інші органічні ураження головного мозку у дітей, які супроводжуються руховими порушеннями» (наказ МОЗ України № №286 від 09.04.2013р.).

Атестована на вищу категорію з дитячої неврології.

Основний напрямок наукової діяльності: організація медичної допомоги населенню України, соціальна педіатрія, дитячий церебральний параліч та інші органічні ураження нервової системи, медико-соціальна допомога дітям з особливими потребами, реабілітація.