Search

Кандидат медичних наук, доцент

В 1993 році закінчила Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, педіатричний факультет.

Після інтернатури за спеціальністю Дитяча неврологія - з 1997 року працювала на посаді лікаря - невролога для надання ургентної допомоги в неврологічному відділенні міської дитячої клінічної лікарні №1 міста Києва.

В 1999 році - стажування по епілептології в клініці Kidron в Бієлефельді (ФРН), в 2016 році – стажування з дитячої неврології в Університетській клініці м. Варшави.

З 2002 по 2006 роки – навчання в аспірантурі за спеціальністю Нервові хвороби на кафедрі неврології №2 НМАПО імені П.Л.Шупика (Науковий керівник – професор А.Ю.Руденко). В 2007 році після завершення аспірантури захистила кандидатську дисертацію за темою: Роль співвідношення метаболітів головного мозку в перебігу епілепсій та епілептичних синдромів у дітей.

З 2007 року – асистент кафедри дитячої неврології та медико – соціальної реабілітації НМАПО імені П.Л.Шупика. З 2015 року - доцент цієї ж кафедри.

Основні напрямки наукової та практичної діяльності: діагностика та терапія епілепсій, епілептичних синдромів та неепілептичних пароксизмальних станів, діагностика спадкової, судинної та іншої патології нервової системи.

З 2013 року - завуч кафедри, автор понад 50 публікацій наукового та навчально – методичного характеру.