Кандидат медичних наук, доцент.

Народився 17 квітня 1958 року в м. Рівне. Закінчив у 1981 році педіатричний факультет Київського медичного інституту, інтернатура за спеціальністю «педіатрія» в ДКЛ №2 м. Києва. Працював лікарем невідкладної допомоги, а з 1983 року - дитячим неврологом.

1989 ‑ 1992 рр навчання в очній аспірантурі на кафедрі неонатології КМАПО. Працював на кафедрі неонатології, дитячої психоневрології, неврології №2, дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації.

В 2006 році захистив кандидатську дисертацію «Особливості клініко-метаболічних порушень при перинатальних гіпоксичних ураженнях головного мозку у новонароджених та дітей грудного віку». Наукові керівники: д.мед.н., професори С.П. Катоніна, А.Ю.Руденко, С.К. Євтушенко, В. І. Козявкін.

Пройшов стажування та навчання в ЦОЛІУЛ в Москві, в університеті Альберта в м. Едмонтон (Канада) та в КІУЛ на кафедрах неврології та рефлексотерапії у Є. Л. Мачерет та у В.І.Козявкіна , Донецькому ДМУ ім. М.Горького у С.К. Євтушенко. Пройшов повний курс навчання з краніо-сакральної терапії у Розмарі Цімерлі, Ірени Ньюсбаум, Каріни Чікареллі,Карнелії Массай, з якими співпрацює по теперішній час.

Автор більше 60 науково-методичних праць, співавтор трьох навчально-методичних посібників та патентів на винахід. Нагороджений грамотами МОЗ України та Яготинської районної державної адміністрації.

Наукові інтереси - діагностика та лікування органічних уражень головного мозку у дітей, спадкова патологія.

Консультативна робота - в профільних відділеннях дитячої клінічної лікарні №1 м. Києва, постійний консультант служби санітарної авіації при МОЗ України.