Доцент кафедри, кандидат медичних наук, головний позаштатний спеціаліст з фаху «Дитяча неврологія» Департаменту охорони здоров’я КМДА (м. Київ)

Народилась 02 грудня 1958 року. В 1984 році закінчила Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця та отримала диплом лікаря за спеціальністю „Педіатрія”.

З 1984 по 1988 р.р. працювала педіатром в Снігурівській ЦРЛ Миколаївської області.

1988 – 1990 р.р. – клінічна ординатура в НДІ педіатрії, акушерства, гінекології за спеціальністю «Педіатрія - неонатологія».

З 1990 по 1993 р.р. працювала в відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених НДІ ПАГ АМН України.

Кандидат медичних наук з 1994 року. В 1996 році пройшла стажування в Німеччині (м.Мюнхен), в 1999 та 2000 роках – в Польщі (Краків).

З 1993 року, після проходження спеціалізації з дитячої неврології – асистент кафедри дитячої психоневрології Київського інституту удосконалення лікарів, з 2002 року працювала  доцентом кафедри неврології  №2 КМАПО імені П.Л. Шупика, а після створення в 2003 році  кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації – доцент означеної кафедри. Пріоритетні напрямки наукової та практичної діяльності є:

- ураження нервової системи у дітей в перинатальний період (доношених та недоношених);

- інфекційні ураження нервової системи у дітей;

- судоми новонароджених;

- рання відновна терапія та реабілітація дітей, що перенесли гіпоксію в перинатальний період.

З 2012 року – головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності «Дитяча неврологія» Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації (виконавчого органу Київської міської ради).

2011 рік нагороджена грамотою МОЗ України.

Загальний стаж роботи лікарем – 31 рік, стаж роботи дитячим неврологом – 22 роки. Педагогічний стаж – 22 років.