Кандидат медичних наук, доцент.

Коноплянко Тамара Віталіївна закінчила педіатричний факультет Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця і працює в НМАПО імені П.Л. Шупика з 1989 року після закінчення очної аспірантури по дитячій неврології при КІУЛ на кафедрі дитячої психоневрології.

Кандидатську дисертацію на тему «Ураження нервової системи у дітей зі спадковою ксантуренурією» захистила в 1990 році.

Доцент кафедри неврології – з 1997 року.

В 2008 році присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Пріоритетні напрямки в дитячій неврології – генетичні захворювання у дітей, епілептологія, перинатальна неврологія.

Консультант відділення неврології КМДКЛ №1 м. Києва і психоневрологічного відділення НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Автор понад 112 наукових робіт по дитячій неврології.

Автор комп’ютерної тестової програми, куратор циклу спеціалізації, відповідальна за лікувальну роботу кафедри.