Стажування та участь в міжнародних конференціях та конгресах:

Зав.кафедри Мартинюк В.Ю., доценти Стеценко Т.І. та Свистільник В.О. приймали участь у науково-практичній конференції «Розсіяний склероз та інші демієлінізуючі хвороби у дітей та підлітків» у 2019р в м.Варшава.

Доцент Стеценко Т.І. в м.Будапешт –тренінг «Епілепсія у дітей та коморбідні стани» у 2016р та в м.Аліканте у 2018р на тему «Гостра неврологія та нейроімунологічні проблеми у дітей» під егідою Європейської асоціації дитячих неврологів.

Участь в 32 Міжнародному конгресі з питань епілепсії у 2017р в м. Барселона та 4 Європейському неврологічному конгресі в м. Лісабон

Доцент Свистільник В.О. участь у  4 Європейському неврологічному конгресі в м. Лісабон.

Брала участь у тренінгу з питань надання допомоги дітям з прогресуючими нейродегенеративними хворобами: спинальна аміотрофія та прогресуюча м’язова дистрофія у 2019р в м. Амстердам та в м.Стамбул