Кандидат медичних наук, асистент

Ячник Ігор Миколайович навчався в Київському медичному інституті Української асоціації народної медицини і скінчив його в 2004 році за спеціальністю"Лікувальна справа ". Після проходження інтернатури отримав спеціальність "Дитяча анестезіологія", після чого працював у відділенні інтенсивної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ» м.Києва.

В 2009-2011 р.р. навчався в клінічній ординатурі з дитячої анестезіології, після чого вступив до аспірантури з дитячої анестезіології та в 2016 році захистив дисертацію на ступінь кандидата медичних наук «Рання діагностика органної недостатності у дітей з септичними ускладненнями».

З 2016 року працює асистентом кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л.Шупика, поєднуючи науково – педагогічну діяльність з роботою лікарем  відділення інтенсивної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Ячник І.М. є автором 12 наукових робіт.

Наукові інтереси - інфузійна терапія, симпатоміметики, клінічне харчування, лікування та діагностика сепсису, імунограмма та антибіотикотерапія, знеболення.