Кандидат медичних наук, доцент.

Загальний стаж роботи після закінчення медичного інституту 43 роки, стаж роботи в НМАПО імені П.Л.Шупика 32 роки.

Закінчила педіатричний факультет Київського медичного інституту  імені академіка О.О.Богомольця в 1975 році з відзнакою за спеціальністю «педіатрія». Навчання в медичному інституті поєднувала з роботою – на перших курсах молодшою медичною сестрою у відділенні виходжування новонароджених та недоношених дітей, з четвертого курсу до закінчення навчання – медсестрою в соматично-гематологічному відділенні дитячої клінічної лікарні № 14 м.Києва (ОХМАТДИТ).

Після закінчення інтернатури по педіатрії до 1978 року працювала педіатром в інфекційно-боксованому відділенні МДСКЛ № 14, з 1978 по 1982 рік – завідувач відділення реанімації в тій же лікарні (пройшла спеціалізацію з анестезіології на базі Одеського медичного інституту).

В 1982-1984 р.р. навчалась в клінічній ординатурі з анестезіології в Інституті хірургії імені О.О.Вишневського (м.Москва).

З 1984 по 1986 рік працювала анестезіологом в НДІ серцево-судинної хірургії в м.Києві.

З 1986 року – асистент кафедри анестезіології та реанімації Київського державного інституту удосконалення лікарів.

З утворенням кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії в 1988 році – асистент, в подальшому з 2006 року – доцент кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії по теперішній час.

Дисертацію на науковий ступінь кандидата медичних наук захистила в 1999 році («Роль центрально-периферичного температурного градієнта як критерія ступеня компенсації та прогнозу перебігу ендотоксикозів у дітей»).

Підвищувала кваліфікацію з педагогічної майстерності в Москві та в Києві.

З 1988 року має вищу кваліфікаційну категорію з фаху «дитяча анестезіологія».

Автор більше 70 наукових праць, співавтор керівництв, підручників та посібників ("Медицина дитинства" (керівництво), "Інтенсивна терапія в педіатрії" (навчальний посібник), "Медицина невідкладних станів" (підручник), "Педіатрія" (національний підручник).

Коло інтересів – інфузійна терапія в педіатрії, нутрітивна підтримка дітей в критичних станах, інтенсивна терапія сепсису у дітей.