Кандидат медичних наук, доцент

Танцюра Людмила Дмитрієвна навчалась на педіатричному факультеті Дніпропетровської державної медичної академії та в 1988 році, після проходження інтернатури, отримала спеціальність "Неонатологія". Наступні 2 роки навчалась в клінічній ординатурі з неонатології. В 2000 році пройшла спеціалізацію з дитячої анестезіології. Працювала у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії новонароджених в Дніпропетровську та в Києві.

В 2011 році захистила дисертацію на ступінь кандидата медичних наук «Індивідуалізація підбору позитивного тиску наприкінці видиху під час штучної вентиляції легень у новонароджених».

На кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії працює з 2010 року – спочатку асистентом, а з 2016 року –доцентом.

Є куратором базового відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених МДКЛ №1 м.Києва.

Танцюра Л.Д. автор 19 наукових статей у провідних фахових журналах, співавтор глави «Невідкладні стани в педіатрії» підручника «Медицина невідкладних станів». Монографія у співавторстві з проф. Біляєвим А.В. «Бронхолегенева дисплазія в інтенсивній терапії».

Неодноразово стажувалась в провідних закордонних клініках:

- 2001 р перинатальний центр м. Варшава (Польща);

- 2007 р цикл лекцій Open Medical Institute, м. Зальцбург (Австрія);

- 2010 р учасник програми французько-українського обміну фахівців в  галузі охорони здоров’я та фармації, Париж.

В 2018 році пройшла стимуляційний тренінговий курс «Стимуляційні технології у вищій медичній освіті. Тренінг для тренерів», Київ.

Наукові інтереси - анестезія та інтенсивна терапія новонароджених, штучна вентиляція легень, серцево-легенева та церебральна реанімація, постасістолічний синдром.