Кандидат медичних наук, доцент.

Загальний стаж роботи після закінчення медичного інституту 50 років, стаж роботи в НМАПО імені П.Л.Шупика 35 років.

Відразу після закінчення медичного інституту пройшла 9-місячну підготовку з анестезіології, після чого почала трудову діяльність лікаря-анестезіолога в Київській міській лікарні № 14 імені Жовтневої революції м.Києва (натепер – Олександрівська міська лікарня).

З 1982 року – асистент кафедри анестезіології та реанімації Київського державного інституту удосконалення лікарів.

З утворенням кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії в 1988 році – асистент, в подальшому з 2000 року – доцент кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії по теперішній час.

Дисертацію на науковий ступінь кандидата медичних наук захистила в 1992 році («Вплив масивної гемотрансфузії на респіраторну функцію легень»).

Підвищувала кваліфікацію з педагогічної майстерності в Москві та в Києві, з інформатики та професійної діяльності – в Києві.

Має вищу кваліфікаційну категорію з фаху «дитяча анестезіологія».

На протязі багатьох років була членом атестаційної комісії Міністерства охорони здоров'я України.

Здійснювала керівництво двома науковими магістерськими роботами.

Автор більше 100 наукових праць, співавтор керівництв, підручників та посібників  - "Медицина дитинства"(керівництво), "Інтенсивна терапія в педіатрії"(навчальний посібник), "Медицина невідкладних станів"(підручник), "Педіатрія"(національний підручник), автор 1 монографії.

Коло інтересів – анестезія та інтенсивна терапія новонароджених, інтенсивна терапія важкої дихальної недостатності в різних вікових групах.

Дмитрієвій Марині Борисівні присвоєне звання «Відмінник охорони здоров'я».