Юрій Володимирович Гавриленко.

Адреса електронної пошти: yesyur69@gmail.com.
Освіта: Вінницький медичний інститут імені М. І. Пирогова за спеціальністю «Педіатрія» (1993).
Кваліфікація: дитячий отоларинголог, отоларинголог, лікар вищої категорії, доктор медичних наук, член Асоціації дитячих оториноларингологів України, Української Асоціації отіатрів, отонейрохірургів і отоневрологів, Українського наукового  медичного товариства оториноларингологів, учасник Зальцбурзького семінару з отоларингології, Weill Medical College of Cornell University, Австрія, 2007, 2010рр., стажування в Австрійській клініці Vienna Health Association «Krankenhaus Heitzing mit Neurologischem Zentrum Rosenhugel» (2013).
Професійна діяльність: лікар-інтерн дитячий отоларинголог (1993-1996),  лікар-ординатор ЛОР-відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» м. Києва (1996-2012), аспірант (2009-2011), з 2012р. асистент кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
Наукова діяльність: у 2011 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Клініко-лабораторне обґрунтування тактики лікування дітей, хворих на запалення слухової труби», в 2019 році захистив докторську дисертацією на тему “Клініко-лабораторна діагностика та лікування хронічних хвороб глотки у дітей, хворих на цукровий діабет 1-го типу (клініко-експериментальне дослідження)”. Автор і співавтор понад 200 наукових робіт у вітчизняних і зарубіжних виданнях, у тому числі є співавтором Національного підручника «Дитяча оториноларингологія», 10 навчально-методичних посібників, 12 монографій, 7 патентів на винаходи та корисні моделі України, 7 галузевих впроваджень.
Основні наукові розробки: діагностика та лікування запалення слухової труби у дітей, ринологія, удосконалення та розробка нових методів ранньої діагностики та лікування захворювань лімфоепітеліальних структур глотки у дитячому віці, розробка нових оториноларингологічних інструментів.
Викладацька діяльність: з грудня 2012 року - асистент, а з 2018 по теперішній час доцент кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.