Юрій Анатолійович Молочек
Адреса електронної пошти: gw1268@ua.fm.
Освіта:Київський медичний інститут імені академіка О. О. Богомольця за спеціальністю «Педіатрія» (1993 рік). Кваліфікація:отоларинголог,дитячий отоларинголог, лікар вищої категорії,кандидат медичних наук.
Професійна діяльність: лікар-інтерн ЛОР-відділення МКЛ №1, м. Київ (1993-1996). Клінічний ординатор (1996-1998), аспірант (1998-2001) кафедри дитячої оториноларингології Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Лікар-ординатор відділення дитячої оториноларингології НДСЛ «ОХМАТДИТ» з 2001 року. Завідуючий відділенням дитячої отоларингології НДСЛ «ОХМАТДИТ» з 2004 року по теперішній час.
Наукова діяльність: Вчений ступінь – кандидат медичних наук. В 2002 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Реабілітація дітей після тонзилектомії». Автор понад 100 наукових робіт у вітчизняних  і зарубіжних виданнях.
Основні наукові розробки: Пластично-реконструктивна хірургія ЛОР-органів. Проблеми патології середнього та внутрішнього вуха, вроджені вади розвитку зовнішнього вуха, гострі та хронічні захворювання гортані і шийного відділу трахеї у дітей, ринологія та ендоскопічна функціональна синусохірургія, судинні аномалії ЛОР-органів, фізіотерапія, розробка нових методів діагностики та лікування ЛОР-захворювань.
Викладацька діяльність: У вересні 2001 року був обраний на посаду асистента кафедри дитячої оториноларингології Київської медичної академії післядипломної освіти, а з січня 2007 року переведений на посаду доцента кафедри.