Search

Директор навчального центру «Міжнародна школа класичної гомеопатії» — 
доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, член міжнародної Віденської Академії загальної медицини (Австрія), Нью-Йоркської Академії наук (США), Європейського товариства гепатологів , Міжнародної Медичної Гомеопатичної Ліги та Медичного товариства (ОМНІ, Франція), член Європейської Комісії з гомеопатії, підкомісії з питань освіти та наукових досліджень, віце-президент Асоціації гомеопатів України Мощич Олександр Петрович

У відповідності до наказу МОЗ України курси (ТУ) з гомеопатії для лікарів і провізорів проводяться в Київському державному інституті удосконалення лікарів (тепер НМАПО імені П.Л. Шупика) з 1989 року. Вони стали першими Державними курсами з класичної гомеопатії як в Україні, СНД так і у Східній Європі, створеними за ініціативи видатного гомеопата зі світовим іменем, заслуженого лікаря України – Т.Д.Попової, які очолив з 1990 року доктор медичних наук, професор О. П. Мощич.

В різний час на запрошення керівника курсу в лекційній програмі приймали участь такі відомі авторитети в гомеопатії, як Н. Д. Москаленко, Н. К. Сімеонова, В. Ж. Біхунова, Л. М. Бадья, О. Ф. Фінберг, відомі вчені, професори – Н. П. Максютіна, О. М. Гриценко, І. З. Самосюк, І. С. Чекман та інші видатні особистості.

За час існування курсів їх випускниками стали понад 2 тисячі лікарів та провізорів з України, СНД, країн Європи, Америки та Азії.

Курси складаються з різних рівнів послідовних циклів навчання з гомеопатії:

- Базисний цикл ТУ «Основи гомеопатії» розрахований на 156 годин;

- Подовжений курс з класичної гомеопатії, розрахований на 234 годин;

- Цикл ТУ «Гомеопатична медицина» - 8 циклів по 2 тижні (624 години).

Крім описаних курсів з гомеопатії на кафедрі проводяться цикли з окремих питань застосування гомеопатичних лікарських засобів, присвячені питанням сімейної медицини, педіатрії, дерматології, неврології, гінекології, пульмонології, кардіології, захворюванням ЛОР - органів та їх терапії гомеопатичними препаратами для спеціалістів вузького профілю та зацікавлених лікарів різних спеціальностей.

У відповідності до міжнародного договору про співпрацю між Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (НМАПО, Україна) і Міжнародною Академією класичної гомеопатії (МАКГ, Греція) створено Міжнародну медичну Школу класичної гомеопатії (МШКГ).

Програма навчання в Міжнародній Школі (понад 400 години) складається із послідовних семінарів (6-12 днів), які проводяться 1-2 рази на квартал і включає унікальні матеріали почесного професора НМАПО імені П. Л. Шупика і викладача Школи професора Джоржа Вітулкаса – видатного педагога, вченого, директора Міжнародної Академії класичної гомеопатії (Греція), лауреата альтернативної Нобелівської премії, почесного професора багатьох університетів Європи.

Програма також включаєлекції та матеріаливидатних фахівців України, СНД та Європи в галузі  гомеопатії, фармакології, фітотерапії, патфізіології, фармакогнозії, голкотерапії, фізики та ін., які обґрунтовують роль та місце гомеопатії, механізми її дії і можливості ефективного застосування в теорії і практиці медицини.

Аналогічні Школи класичної гомеопатії функціонують в Німеччині, Греції, Швеції, Великобританії, США, Ізраїлі, Індії, Болгарії, Іспанії, Угорщині, Пакістані, Румунії, Росії. Вперше  навчання класичній гомеопатії за міжнародною Європейською Програмою з можливістю прослуховування повного лекційного курсу проф. Дж. Вітулкаса проводиться і в Україні. 

МШКГ -  сертифікований міжнародний курс класичної гомеопатії  – єдина в Україні офіційна інституція (філія МАКГ), яка має право проведення курсів для лікарів з класичної гомеопатії з використанням матеріалів МАКГ  у відповідності до європейської програми з використанням всіх лекцій проф. Дж. Вітулкаса.

Термін навчання – 3 роки.

Навчальний процес, як в Міжнародній державній медичній школі класичної гомеопатії, так і на тематичних курсах  удосконалення лікарів, забезпечується сучасними комп’ютерними програмами, аудіо- та відеотехнікою.

Теоретична частина занять проводиться в затишних сучасних аудиторіях, практична — в консультативній гомеопатичній поліклініці, яка є  клінічною  базою Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Навчання в Школі проводиться у відповідності до європейської програми з подальшим складанням іспитів Міжнародній екзаменаційній раді за участю провідних фахівців України та ЄС. Після завершення повного курсу навчання видається диплом державного зразку та міжнародний сертифікат.

За бажанням курсантів “міжнародних” груп викладання може проводитись російською або англійською мовами. Можлива корекція розкладу занять і складення індивідуальних графіків відповідно до побажань та можливостей набраних груп, кількість слухачів яких перевищує 10 чоловік. 

   

В Міжнародній Академії Класичної Гомеопатії (Греція), професор А.Л.Косаковський, професор Джорж Вітулкас, професор О.П.Мощич 

З питань організації навчання звертатися за адресою:

04112, Україна, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9
Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, 
доктор медичних наук, професор Косаковский Анатолій Лук’янович,

директор Міжнародної школи класичної гомеопатії
доктор медичних наук, професор Мощич Олександр Петрович
(+38067) 236-47-65

Навчальна  база - Гомеопатичний центр сімейної медицини
тел. (044)  246-78-11
(+38068)  354-79-55
(+38099) 326-73-20