Кандидат медичних наук, асистент

Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця у 2008 році за спеціальністю «Педіатрія». Стаж роботи за спеціальністю 8 років. Працювала лікарем-педіатром та неонатологом відділення патології новонароджених та недоношених дітей, лікарем-педіатром дільничним.

Навчалась в магістратурі та аспірантурі на кафедрі дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика. Тема кандидатської дисертації  «Медико-соціальні аспекти назофарингеального носійства пневмококів у дітей до 5 років» (2016 рік).

Працює на кафедрі дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології з 2014 року на посаді асистента. Куратор циклу «Спеціалізація з дитячої імунології». Основні напрямки науково-педагогічної діяльності – діагностика, лікування та супровід пацієнтів з первинними імунодефіцитами, вакцинопрофілактика інфекційних хвороб, пневмококова інфекція у дітей.

Має 17 друкованих праць, співавтор національного підручника «Дитячі інфекційні хвороби». Член ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології» та ГО «Рідкісні імунні захворювання».