Кандидат медичних наук, доцент

Закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького у 2004 році. Проходив клінічну ординатуру  на кафедрі педіатрії №1 НМАПО ім. П. Л. Шупика.

З 2008 – асистент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію «Клінічні та імунологічні критерії прогнозування швидкості перебігу ВІЛ-інфекції у дітей». У 2015 році проходив стажування у Національному інституті дослідження людського геному, м. Бетесда, США.

Педагогічний стаж з 2008 року. Має 12 друкованих  праць, співавтор національних підручників «Дитяча імунологія» та «Дитячі інфекційні хвороби».  Відповідає за лікувально-діагностичну роботу на кафедрі.

Основні напрямки наукової роботи на кафедрі: первинні імунодефіцити, автозапальні захворювання, ВІЛ-інфекція у дітей.

Виконавчий директор ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології», член ГО «Рідкісні імунні захворювання».