Search

Науково-педагогічні працівники кафедри дерматовенерології здійснюють лікувально-діагностичну роботу у стаціонарних та поліклінічних відділеннях клінічних баз, різного відомчого підпорядкування.

         Клінічні бази кафедри:

-         Київська міська клінічна шкірно-венерологічна лікарня;

-         Шкірно-венерологічний диспансер Солом′янського району м. Києва,

-         Національна дитяча спеціалізована лікарня “ОХМАТДИТ”, м. Київ,

-         ТМО “Дерматовенерологія”, м. Київ,

-         ТОВ “Інститут псоріазу та хронічних дерматозів”, м. Київ,

-         ТОВ «Дерматолог», м. Київ

-         ТОВ «Інститут пластичної хірургії «Віртус», м. Одеса

-         ТОВ “Український інститут пластичної хірургії та косметології”, м. Київ

-         Хмельницький обласний шкірно-венерологічний диспансер, м. Хмельницький

-         ТОВ «Український інститут пластичної хірургії та косметології», м. Київ

Щодня надається консультативна допомога як стаціонарним хворим, так і амбулаторним пацієнтам. У своєї роботі науково-педагогічні працівники користуються рутинними та сучасними методи діагностики, проводять дерматоскопію, мікроскопію, мультипараметричну оцінку стану шкіри та волосся. Для встановлення діагнозу складних захворювань проводиться біопсія шкіри для патогістологічного дослідження.

Лікування хворих здійснюється відповідно до сучасних міжнародних рекомендацій та локальних протоколів, використовуються методи електролікування: діатермокоагуляції та радіохвильова коагуляція.

На базі Київської міської клінічної шкірно-венерологічної лікарні працює “Школа атопічного дерматиту”. На базі поліклініки “Охматдит” проводяться телеконференції та здійснюється консультування хворих за допомогою телекомунікаційних технологій.

Співробітники кафедри беруть активну участь у проведенні клінічних конференцій на базі клінічних баз, розборів складних дерматовенерологічних випадків, засіданнях “Шкоди дитячого дерматовенеролога”, Київського міського та обласного осередків дерматовенерологів.

Науково-педагогічні працівники кафедри започаткували проведення щорічних профілактичних скринінгів серед співробітників академії щодо попередження розвитку важких захворювань шкіри.