ТКАЧЕНКО Андрій Володимирович

Доцент кафедри акушерства та гінекології № 1(з 2009 р.), кандидат медичних наук.

perinatolog@gmail.com

Закінчив в 1994 році Національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Закінчив інтернатуру за спеціальністю акушерство та гінекологія на базі НМАПО імені П.Л. Шупика. У 2002 році захистив кандидатську дисертацію, після чого призначений на посаду асистента, а з 2005 доцента кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П.Л. Шупика. З 2009 року доцент кафедри акушерства та гінекології № 1 НМАПО імені П.Л. Шупика.

Автор  близько 50 друкованих робіт та 15 патентів на винахід

Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії.

Представник комітету з міжнародної співпраці Асоціації акушерів-гінекологів України, представник від України в Європейській раді та колегії акушерів-гінекологів.

До сфери наукових інтересів та практичної діяльності входять питання ведення вагітності та пологів у жінок з високим ризиком, плацентарної дисфункції, ЗВУР, невиношування вагітності, аутоімунних порушень під час вагітності, багатоплідної вагітності та пологів.