ЛЕУШ Станіслав Сергійович - професор кафедри акушерства та гінекології №1 (з 1985 р.), доктор медичних наук.

stleush@gmail.com

Навчався у Київському медичному інституті (нині - Національний медичний університет імені О. О. Богомольця), закінчив військово-медичний факультет ХМІ.

Протягом кількох років прослужив у лавах збройних сил СРСР військовим лікарем. Після демобілізації закінчив аспірантуру на кафедрі акушерства і гінекології № 1 КІУЛ (нині - НМАПО імені П. Л. Шупика) та захистив кандидатську дисертацію.

Професор С. С. Леуш, учень академіка А. П. Ніколаєва й професора В. М. Савицького, очолював кафедру акушерства і гінекології № 1 НМАПО імені П. Л. Шупика впродовж 1985-2007 рр.

З 2007 року й по сьогодні займає посаду професора кафедри акушерства та гінекології №1.