Search

Співробітники кафедри виконують консультативну роботу в базових лікувальних установах, надаючи висококваліфіковану медичну допомогу хворим в гінекологічних та акушерських відділеннях, проводять спеціалізовані консультативні прийоми з гінекологічної ендокринології, лікування безпліддя, патології шийки матки та ультразвукової діагностики.

Основне місце проведення лікувально-консультативної роботи викладачів кафедри – стаціонар та поліклінічне відділення (обласний медико-генетичний центр) Київського обласного центру охорони здоров’я матері та дитини (КОЦОЗМіД): акушерські відділення: фізіологічне, відділення акушерської та екстрагенітальної патології, обсерваційне; гінекологічне; відділення реанімації та інтенсивної терапії. За кожним з цих відділень закріплені професор та доценти кафедри в якості кураторів, асистенти здійснюють лікування вагітних, ведення пологів, лікування гінекологічних хворих. Крім того, в ЦРП Печерського району міста Києва ведуть консультативний прийом та лікувальну роботу доцент Герасимова Т. В. та доцент Олійник Ю. В. Професор Леуш С. С. та доцент Рощина Г. Ф. проводять  лікувально-консультативну роботу на базі дорожньої клінічної лікарні № 1.

Співробітники кафедри є прибічниками впровадження органо-зберігаючого підходу до лікування масивних кровотеч, в тому числі, і за рахунок використання новітніх технологій та медикаментів (використовується метод органо-плазмовової коагуляції, новітні медикаменти карбетоцин, терліпрессин та інш.).

Співробітники кафедри здійснюють виїзди по сан. авіації в райони Київської області при виникненні складних і важких клінічних випадків (акушерські кровотечі, прееклампсії, післяпологові і післяопераційні ускладнення та ін.).

Розроблені кафедрою інноваційні методики впроваджені в більшості родопомічних закладів Київської області.