Ус Ірина Володимирівна к.мед.н., асистент кафедри, лікар акушер-гінеколог першої  кваліфікаційної категорії,  лікар гематолог.

Електронна адреса: irinaus.obgyn@gmail.com

Освіта: У 2008 році закінчила з відзнакою Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Проходила інтернатуру та навчалась в магістратурі за фахом акушерство та гінекологія в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця та в Київському міському пологовому будинку №7 (Перинатальному центрі м. Києва), КМКЛ № 18 та працювала старшим лаборантом кафедри акушерства та гінекології № 1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця 2008 – 2011 рр.

З 2011 до 2015 р. навчалася в заочній аспірантурі на кафедрі акушерства, гінекології та медицини плода Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Захищена дисертаційна робота на тему: «Прогнозування, профілактика та корекція порушень гемостазу у жінок із загрозою передчасних пологів».

Має 15 наукових публікацій в українських та зарубіжних фахових виданнях.

Основні напрямки клінічної та наукової діяльності: невиношування вагітності, тромбофілічні стани під час вагітності, передчасні пологи.

Куратор циклів: “Репродуктивна гемостазіологія: акушерсько-гінекологічні питання”