Співробітники кафедри у 2019 рік пройшли стажування та відвідали конгреси з питань медицини плода :

1. Жук С.І. 18th World Congress of the academy of human reproduction. м. Дублін, Ірландія
  2. Парпалей Є.І. Щорічний конгрес ISUOG, м.Берлін, (Німеччина).
  3. Парпалєй Є.І. Intauterine Fetal Surgery with Hands –on Workshop – Offered in cooperation with National University of Singapore. 8 сентября 2019. Сингапур.
  4. Жук С.І. Всесвітній конгрес з перинатальної медицини WCPM 2019 ICEC м. Стамбул (Туреччина).
  5. Жук С.І. 18 Всесвітній конгрес з фетальної медицини. м. Аліканте (Іспанія)
  6. Жук С.І. Стажування з акушерства, гінекології та онкогінекології в госпіталі св.Росуха. м. Кастроп-Рауксель, (Німеччина)
  7. Жук С.І.Зустріч експертів в області репродуктивної медицини м. Прага (Чехія).

Налагоджено наукові зв’язки з провідними установами установами Німеччини, Польщі, Бельгії та Казахстану в сфері медицини плода, а саме:

• Університет Мартіна-Лютера (Халлє-Саллє, Німеччина)
  • Центр дитячої хірургії (Катовіце, Польща)
  • Національний медичний холдінг (Астана, Казахстан)
  • Університет ЙоганаГутенберга (Майнц, Німеччина)
  • Академія NESA (Берлін, Німеччина)
  • Університетський госпіталь Льовена, відділення фетальної медицини (Бельгія)
  • Пренатальний інститут Цюріха (Швейцарія)