В різні роки Раду молодих вчених при НМАПО імені П. Л. Шупика очолювали:

1991 -1996 роки – Ліхота А. Н., асистент кафедри щелепно-лицьової хірургії

1997 – 2000 роки – Бабіченко Микита Анатолієвич, асистент кафедри неврології і рефлексотерапії.

2001 - 2002  роки – Федоров С. М., доцент  кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії.

2003-2006 роки  - Краснов Володимир Володимирович, асистент кафедри інформатики.

2007 рік –Шкорботун Ярослав Володимирович, асистент кафедри дитячої оториноларингології.

З 2008 року –Сулік Роман Володимирович, доцент кафедри неврології і рефлексотерапії.

КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

19 грудня 1997 року  - ХХ ювілейна науково-практична конференція молодих вчених КМАПО.

17 травня 2007 року – науково-практична конференція молодих вчених академії присвячена «Дню науки» та фестивалю науки «Науку молодих вчених медиків – в практику охорони здоров’я».

18 червня 2008 року - науково-практична конференція молодих вчених академії присвячена «Дню науки» «Науку молодих вчених медиків – в практичну охорону здоров’я».

16 квітня 2009 року - науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю присвячена «Дню науки» «Актуальні питання і перспективи розвитку сучасної медицини».

28 квітня 2010 року - науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю  присвячена «Дню науки» «Внесок молодих вчених в практику охорони здоров’я».

28 квітня 2011 року - науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю  присвячена «Дню науки» «Здобутки молодих вчених в науковій та практичній діяльності».

25 квітня 2012 року - науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю  присвячена «Дню науки» «Актуальні питання медицини в науковій і практичній діяльності молодих вчених».

25 квітня 2013 року - науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю  присвячена «Дню науки» «Наукова та інноваційна діяльність молодих вчених: сьогодення та перспективи».

22 травня 2014 року - науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю  присвячена «Дню науки» «Сьогодення і майбутнє науки в практичній медицині».