Search

 
 

Вчена рада НМАПО імені П. Л. Шупика, на своєму засіданні, яке відбулось 11 вересня 2019 року, з великою зацікавленістю заслухала актову промову «Профілактика і лікування цукрового діабету в Україні: внесок післядипломної медичної освіти», підготовлену чл.-кор. НАМН України професором Борисом Маньковським, професором Сергієм Риковим та професором Георгієм Козинцем.

Детальніше...

13 вересня 2019 року відбувся щорічний 13-й курс післядипломної освіти REENATM (Східноєвропейська ниркова академія) в конференц-залі Grand Admiral Resort&SPA в Ірпені. Захід присвячувався питанням васкулітів у дітей та дорослих: розвитку, перебігу, лікуванню і спостереженню.

Детальніше...

1 - 2 жовтня 2019 року відбудеться XIV Форум з актуальних питань вроджених вад серця «Регенеративна медицина». Організаторами форуму традиційно є державна установа «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», кафедра дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО імені П.Л. Шупика, Міжнародний благодійний фонд «Дитяче серце» та громадська організація «Українська асоціація дитячої кардіології».

Детальніше...

Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, ГО «Всеукраїнська асоціація кардіологів України», ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України», Всеукраїнська асоціація кардіологів України запрошують Вас взяти участь у роботі XX Національного конгресу кардіологів, що відбудеться в Києві 25 – 27 вересня 2019 р.

Детальніше...

11 вересня 2019 року відбулось засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика. Голова вченої ради, академік НАМН України професор Юрій Вороненко, ректор, звернувся до присутніх із вступним словом, наголосивши на системних проблемах, які постали цього року перед післядипломною освітою у зв'язку з прийнятими за останні місяці новими нормативно-правовими актами.

Детальніше...

Інтерв’ю з професором Олегом Шекерою про його участь у Національному проекті «Той, хто біжить містом», у якому він розказує про особливості проекту, користь бігу, застороги та корисні поради, тим, хто хоче розпочати  бігати.

Детальніше...