Search

 
 

Стрімкий сучасний світ вимагає нових підходів до надання освітніх послуг. Для науково-педагогічних працівників Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика дуже важливо бути корисними та доступними для своїх майбутніх слухачів.

Детальніше...

Наказ МОЗ України від 24 січня 2020 року № 185 «Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)»;

Детальніше...

Як Ви знаєте, коронавірус потрапляє в клітини організму людини через АПФ-2 рецептор, який є ключовим в розумінні прогресування хронінчих хвороб нирок, лікуванні артеріальної гіпертензії, діабетичної нефропатії. Зокрема, цей рецептор представлений в проксимальному канальці нирок у великій кількості. Можна очікувати, що при тривалій віремії нирки знаходяться в зоні високого ризику гострого ураження – ГУН.

Детальніше...

МОЗ України закликало до співпраці підпорядковані заклади вищої медичної освіти з метою сприяння у здійсненні протиепідемічних заходів. Залучення волонтерів-медиків буде відбуватись на добровільних засадах для надання допомоги за напрямом запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність».

Детальніше...

Для медичних працівників та для працівників підприємств, установ та організацій, які забезпечують життєдіяльність міста організовано громадський транспорт.

Детальніше...

Дистанційне навчання все активніше впроваджується на кафедрах Академії.

Вже більше 25 кафедр розмістили робочі плани та матеріали  для дистанційного навчання та самостійної роботи на сайті НМАПО у розділі календарний план..

Детальніше...