Search

 
 

Післядипломна освіта є частиною безперервного навчання в галузі медицини і передбачає як постійне удосконалення здобутих теоретичних знань, так і постійний професійний розвиток практичних навичок.

Детальніше...

З 5 по 10 листопада 2019 року в США, м. Вашингтон, відбувся щорічний тиждень нирки (Kidney Week) в якому взяла участь декан терапевтичного факультету, доцент кафедри нефрології та нирково-замісної терапії Стелла Кушніренко.

Детальніше...

Відкриття антибіотиків і результати їх використання спричинили революцію в охороні здоров’я, тож не дивно, що лише за перші десять років ХХІ століття інтенсивність їх використання зросла на 40 %. Завадити цій групі препаратів рятувати людські життя може антибіотикорезистентість – стійкість мікроорганізмів до антибіотиків, яка за даними фахівців щороку стає причиною смерті 50 тис. осіб у розвинених країнах та 700 тис. осіб в усьому світі.

Детальніше...

У період із 12 по 14 листопада 2019 року в НМАПО імені П. Л. Шупика компанія DQS здійснила зовнішній наглядовий аудит щодо підтвердження відповідності системи управління Академії вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 версії 2015 року. Група професійних аудиторів вивчала процеси Академії за різними напрямами діяльності на предмет їх відповідності вимогам зазначеного стандарту.

Детальніше...

13 листопада 2019 року в НМАПО імені П.Л. Шупика, з метою профілактики серцево-судинних захворювань у співробітників НМАПО  імені П. Л. Шупика, науково-педагогічними працівниками кафедри кардіології (завідувач кафедри професор М. Долженко) було проведено обстеження працівників Академії із застосуванням інструментальних методів діагностики (ЕКГ, ЕХО-КГ).

Детальніше...

На кафедрі анестезіології та ІТ на теперішній момент продовжують навчання лікарі на ПАЦ з Київської, Закарпатської, Житомирської областей. З метою удосконалення не лише теоретичних знань лікарів, а й покращення їх практичних навиків, лекції супроводжуються інтерактивними майстер-класами, під час яких лікарі мають змогу відпрацювати практичні навики, вміння роботи в команді не лише на манекенах, а й із залученням професійних акторів.

Детальніше...