Search

 
 

Сучасні досягнення медичної науки та інформаційних технологій дозволяють перейти на більш високий рівень розуміння проблем, пов'язаних зі здоров'ям і формуванням хвороб людини.

Детальніше...

На виконання Меморандуму про взаємопорозуміння в академічному співробітництві, укладеного між НМАПО імені П. Л. Шупика та Королівським коледжем патологів Сполученого Королівства, закладами проводиться співпраця у впровадженні та підтримці міжнародних стандартів у науці та освіті.

Детальніше...

Шановні колеги! Система електронної реєстрації користується попитом серед слухачів, і активно впроваджується у процеси НМАПО імені П. Л. Шупика..

Детальніше...

Шановні колеги! Запрошуємо вас приєднатися до Telegram каналу НМАПО імені П.Л. Шупика @nmapo_edu_ua.

Детальніше...

На офіційному сайті Українського центру наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи МОЗ України надано доступ до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році.

Детальніше...

Запрошуємо на новий цикл ТУ «Інфузійна терапія в періопераційному періоді та при критичних станах у пацієнтів різних вікових груп», який відбудеться з 08.02.21 по 22.02.21 р. на кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика.

Детальніше...