Search

 
 

Стрімкий сучасний світ вимагає нових підходів до надання освітніх послуг. Для науково-педагогічних працівників Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика дуже важливо бути корисними та доступними для своїх майбутніх слухачів.

 Зареєструватися зараз 

 Увійти в систему 

Саме тому для швидкого та зручного оформлення на навчальні цикли (спеціалізації, стажування, тематичного вдосконалення та ПАЦ (для окремих категорій фахівців) пропонуємо зареєструватись у Системі електронної реєстрації лікарів і провізорів, що надасть можливість:

  1. Обрати потрібний Вам навчальний цикл зі зручним терміном проведення.
  2. Оформити договір на надання освітніх послуг за кошти фізичних (юридичних) осіб.
  3. Зарезервувати місце в гуртожитку (за необхідності).
  4. Уникнути необхідності оформлення пакету документів (у разі повторного навчання).
  5. Отримати додаткову консультативну та/або технічну допомогу від відповідальних працівників відповідних відділів, пов’язаних із Вашою реєстрацією.

І головне - все це доступно для Вас просто із дому або робочого місця.

Протягом карантину все навчання в Академії відбувається дистанційно але і в подальшому навчання на багатьох циклах буде здійснюватися он-лайн за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання.

Якщо під час реєстрації у Вас виникнуть труднощі – звертайтесь на електронну пошту відділу комунікацій - marketing.nmapo@gmail.com – ми з радістю Вам допоможемо.

Алгоритм купівлі путівок на цикли спеціалізації та стажування онлайн