Search

 
 

Місце проведення: Готель «Redisson Blu, Podil», Братська, 17/19, м. Київ, Україна

Дата: 31 січня 2020 року 

Імплантований кардіовертер-дефібрилятор - найефективніший спосіб запобігти раптовій серцевій смерті. Як діагностувати життєвозагрозливі аритмії? Кого можна врятувати? Як це працює? Як вести пацієнтів з ІКД? Відповіді на ці, та інші запитання можна отримати під час тематичної зустрічі спеціалістів у Києві.

Окрім лекцій від досвідчених фахівців, формат семінару передбачає відкриті дискусії, інтерактивні голосування тощо. Також, учасники матимуть можливість ознайомитись з симуляторами, які наглядно демонструють імплантацію та роботу ІКД.

Захід організовується командою аритмологів ДУ «НІССХ імені М.М. Амосова» НАМН України, кафедри хірургії серця та магістральних судин НМАПО імені П.Л. Шупика та фахівців з аритмології ДУ ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України, ДУ «Інститут Серця» МОЗ України. Семінар організовано для кардіологів, кардіохірургів, лікарів загальної практики та лікарів медицини невідкладних станів.

Учасники семінару зможуть отримати електронні версії презентацій представлених на заході.

Захід внесено до реєстру МОЗ України. Відповідно до наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019, учаснику тематичного навчання (семінару) нараховується 10 балів для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії. Перевірка автентичності та електронні версії сертифікатів доступні на сайті scd.com.ua.

Переглянути програму у PDF

Оргкомітет: scd.com.ua@gmail.com

Дмитро Реміш +38(097)822-06-07

Запрошуємо до реєстрації!

Кількість місць обмежена.

РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕМІНАР ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://2event.com/uk/events/1856052