Search

 
 

22 березня 2019 р. в залі засідань Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (м. Київ, вул. Дорогожицька 9) відбудеться науково-практична конференція оториноларингологів та дитячих оториноларингологів України «Актуальні питання оториноларингології та дитячої оториноларингології», присвячена 100-річчю кафедри оториноларингології, 50-річчю кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НМАПО імені П. Л. Шупика та 100-річчю з дня народження професора Євдощенко О. А.

Науково-практична конференція оториноларингологів та дитячих оториноларингологів України «Актуальні питання оториноларингології та дитячої оториноларингології», присвячена 100-річчю кафедри оториноларингології, 50-річчю кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НМАПО імені П. Л. Шупика та 100-річчю з дня народження професора Євдощенко О. А. внесена до проекту Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій у 2019 році.

Основна мета конференції – ознайомлення фахівців з новими тенденціями в напрямку підвищення ефективності діагностики та лікування хвороб вуха, горла та носа у дорослих та дітей.

В доповідях вчених будуть висвітлені нові технології та актуальні питання діагностики і лікування захворювань  ЛОР-органів. Окремі засідання будуть присвячені висвітленню питань патології лімфаденоїдного глоткового кільця, захворюванням гортані, носа і приносових синусів, проблемам ранньої діагностики та реабілітації порушень слуху. Дана інформація буде корисною отоларингологам, дитячим отоларингологам, сімейним лікарям та педіатрам.

По закінченню конференції буде прийнята резолюція, направлена на покращення допомоги населенню України з захворюваннями ЛОР-органів.

Разом з дитячими та дорослими отоларингологами на конференцію запрошуються педіатри та сімейні лікарі. Очікується близько 200 учасників.

Офіційні мови конференції українська та російська.

Під час конференції працюватиме виставка фармацевтичних препаратів та медичної техніки.