Search

 
 

6 грудня 2018 р. відбудеться Мультидисциплінарний телеміст для лікарів різних спеціальностей «Тромбози та кровотечі: доказова медицина та мультидисциплінарний підхід».

Цей захід заплановано та буде проведено відповідно до вимог та стандартів Акредитаційної Ради з Безперервної Медичної Освіти США (ACCME) у рамках співпраці Siyemi Learning та Групи компаній МедЕксперт. Siyemi Learning акре дитована ACCME організовувати та проводити освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти. Siyemi Learning має повноваження присвоїти освітньому заходу кредити 2 AMA PRA Category 1 CreditsТМ. Учасники семінару отримають таку кількість міжнародних кредитів, яка відповідає часу їхньої участі у заході (1 година = 1 кредит).

 Як отримати міжнародні кредити

Щоб отримати свої кредити, ви повинні взяти участь у заході протягом 2 годин та заповнити форму оцінки. Обміняйте заповнену форму оцінки в кінці семінару на свій сертифікат на стійці реєстрації.

Аудиторія: хірурги, анестезіологи, акушери-гінекологи, кардіологи, лікарі відділень невідкладної медичної допомоги, неврологи, лікарі загальної практики — сімейні лікарі

Цілі навчання

У результаті цієї освітньої діяльності учасники зможуть:

— Краще орієнтуватися у проблематиці, представленій на лекціях

— Застосовувати дані на практиці

— Підвищити свою компетенцію

— Передати досвід колегам

— Надавати більш ефективну допомогу пацієнтам

Адреса: м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3, готель «Козацький» (Майдан Незалежності)

м. Одеса, вул. Гагарінське плато, 5, ГК «Одеса», конференцзал №1

м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25, готель «Олександрівський», конференц-зал.

Програму телемосту для лікарів різних спеціальностей «Тромбози та кровотечі: доказова медицина та мультидисциплінарний підхід». Переглянути в PDF