Search

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика – століття лідерства та інновацій у медичній і фармацевтичній освіті та науці», що відбудеться в рамках святкування 100-річчя Академії 2 листопада 2018 року.

У роботі конференції візьмуть участь видатні діячі науки та освітньої діяльності України та країн партнерів Академії. В рамках заходу буде висвітлено широке коло питань, які характеризують сучасний стан та розвиток медичної, біологічної та фармацевтичної науки, а також післядипломної та безперервної освіти в охороні здоров’я.

У доповідях учасників конференції будуть обговорені питання сучасних суспільних запитів на інновації в медицині, які створюються на стику різних наук: медицини, біології, інформатики, комп'ютерних технологій та ін. Доповідачі ознайомлять з новітніми технологіями та методиками, які дозволяють підвищити досконалість сучасних методів діагностики, лікування, профілактики захворювань та ефективно працювати над новими підходами до викликів сучасності. Також особливу увагу буде приділено сучасному стану медичної освіти і шляхам її модернізації та підвищення ефективності освітнього процесу в умовах реалізації медичної реформи в Україні.

Робота конференції завершиться врученням учасникам сертифікатів.

Конференція відбудеться у конференц-залі академії за адресою м. Київ, вул. Дорогожицька, 9. Контакти організаційного комітету: (044) 205 4801; email: nmapo100nmf@ukr.net