1 - 2 жовтня 2019 року відбудеться XIV Форум з актуальних питань вроджених вад серця «Регенеративна медицина». Організаторами форуму традиційно є державна установа «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», кафедра дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО імені П.Л. Шупика, Міжнародний благодійний фонд «Дитяче серце» та громадська організація «Українська асоціація дитячої кардіології».

27 вересня 2019 року у м. Києві на базі НМАПО імені П. Л. Шупика, вул. Дорогожицька, 9, (аудиторія 401), відбудеться перший науково-практичний семінар з міжнародною участю (Королівський коледж, Великобританія) «Сучасні аспекти і міжнародна стратегія післядипломної освіти, професійне регулювання і встановлення стандартів в гістопатології».

Вельмишановні колеги!

Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, ГО «Всеукраїнська асоціація кардіологів України», ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України», Всеукраїнська асоціація кардіологів України запрошують Вас взяти участь у роботі XX Національного конгресу кардіологів, що відбудеться в Києві 25 – 27 вересня 2019 р.

10 вересня 2019 р. у приміщенні Національної наукової медичної бібліотеки (м. Київ, вул. Л. Толстого, 7) відбудеться семінар для науковців, аспірантів, медичних працівників «Програма Горизонт 2020»).

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Медичним університетом у місті Люблін організовує вузькопрофільне міжнародне науково-педагогічне стажування для викладачів закладів вищої освіти.

Дати проведення стажування: 7 жовтня – 29 жовтня 2019 року.

Шановні лікарі!

Кафедра неврології No1 НМАПО імені П.Л. Шупика оголошує заїзд лікарів на цикл тематичного удосконалення «Актуальні питання діагностики цереброваскулярних захворювань та їх лікування», що буде проходити на кафедрі неврології No1

З 2 по 17 травня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров'я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії.

Команда Європейської ліги професійного розвитку (ELPD) запрошує освітян вищих фармацевтичних навчальних закладів на міжнародне науково-педагогічне стажування на базі Uniwersytet Medyczny (Lublinie).