23 травня 2019 року відбудеться інформаційна сесія-тренінг  «Нові можливості рамкової програми» «Горизонт 2020». Місце та адреса проведення: м. Київ, Проспект акад. Глушкова, 2, 312 аудиторія, корпус географічного факультету Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка. Початок о 14:15.

Запрошуємо представників НМАПО імені П.Л. Шупика взяти участь у конкурсі на здобуття індивідуальнх стипендій у рамках програми Горизонт-2020. Індивідуальні стипендії надають можливості дослідникам будь-якої національності отримувати та передавати нові знання, а також працювати над дослідженнями та інноваціями в Європі (країни-члени ЄС та асоційовані країни програми «Горизонт 2020») та поза її межами.

24 травня 2019 року в м. Полтава відбудеться майстер-клас з проблеми діагностики, медикаментозного та інтервенційного лікування фібриляції передсердь в контексті мультидисциплінарного підходу  “Фібриляція передсердь від А до Я”.

Шановні колеги! Повідомляємо, що до фонду Національної наукової медичної бібліотеки України надійшла колекція підручників для складання USMLE (United States Medical Licensing Examination) – тестування для медичного персоналу / медичних студентів, які бажають отримати ліцензію на медичну практику в США.

З глибоким сумом сповіщаємо, що 18.05.2019 р. після тяжкої хвороби на 74-му році пішов з життя Юрій Іванович ГУБСЬКИЙ, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри паліативної та хоспісної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика, начальник науково-координаційного управління Президії НАМН України, завідувач відділу біохімічної фармакології Інституту фармакології та токсикології НАМН України.

Кафедра медичної та лабораторної генетики з 23.05 по 06.06. 2019р. буде проводити цикл тематичного удосконалення «Актуальні проблеми медичної генетики» для викладачів вищих медичних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти та наукових співробітників.