МОН України надав роз’яснення щодо ліцензування освітньої діяльності https://mon.gov.ua/storage/app/media/pravo-diyalnosti/2018/12/nayposhirenishibez-pislyadiplomn1.pdf

Яким чином здійснюється підготовка іноземців та осіб без громадянства у сфері вищої, післядипломної освіти закладом вищої та післядипломної освіти, якщо заклад раніше не отримував ліцензію на таку послугу?

Майбутні клінічні ординатори, Ласкаво просимо до нас на навчання!
Для того, щоб уникнути довгих чекань в черзі, ми пропонуємо Вам випробувати  Електронний кабінет деканату по роботі з іноземцями:

14 червня 2019 року об 11.00 в приміщенні НМАПО імені П. Л. Шупика (вул. Дорогожицька, 9; 1-й поверх; ауд. №3 - зал засідань) відбудеться семінар «Web of Science для ефективної наукової діяльності».

Доповідач: Ірина Тихонкова, к. біол. н., інформаційно-аналітичні ресурси та навчання Clarivate Analytics.

Шановні колеги !

З 1 червня 2019 року Міністерство охорони здоровя України інформує, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2012 № 701 оголошується проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.06.2019 № 1/12-3161 оголошено конкурс на здобуття цієї Премії (інформацію розміщено у газеті «Урядовий кур’єр від 25.05.2019 № 97 (6460), стор. 11).

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує Вас долучитися до семінару, що відбудеться 25 червня з 16.00 до 18.00 в Національній науковій медичній бібліотеці України, у рамках серії семінарів для науковців та освітян «Міжнародні проекти, конкурси та гранти в Україні».

Шановні колеги! 20 червня 2019 року в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика відбудеться черговий семінар Школи молодого вченого за участі: провідного фахівця відділу міжнародних звязків НМАПО імені П. Л. Шупика, головою благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги»,

Шановні випускники!

Цього року в НМАПО розпочався експеримент з попередньої електронної реєстрації для проходження інтернатури (https://forms.gle/M3CoKeaToJTF2wPz5), який дозволяє завчасно призначити дату та час візиту для подачі оригіналів документів.

Інститут фтизіопневмології Республіки Молдова запрошуємо взяти участь у 5-му Національному Конгресі Фтизіопневмології, який відбудеться з 1 по 2 жовтня 2019 року, під назвою «Актуальні питання етіології, патогенезу, профілактики, діагностики та лікування туберкульозу і неспецифічних захворювань легень».