Search

 
 

Шановні колеги!

Повідомляємо, що 13 листопада 2019 року з 1000 до 1600, з метою профілактики серцево-судинних захворювань у співробітників НМАПО  імені П. Л. Шупика, науково-педагогічними працівниками кафедри кардіології (завідувач кафедри професор Долженко М.М.) буде проведено обстеження співробітників Академії з застосуванням інструментальних методів діагностики (електрокардіографії).

Шановні колеги! Запрошуємо Вас відвідати Науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Роль лабораторних досліджень в сучасній кардіохірургії та кардіології», яка відбудеться в ДУ «Інститут серця МОЗ України» 28 листопада 2019 року.

Шановні колеги!

  1. Повідомляємо, що 11.12.2019 року планується проведення рентгенолологічного обстеження співробітників НМАПО ім. П.Л. Шупика пересувною рентгенологічною установкою, що буде розташована на території Академії на вулиці Оранжерейна біля входу в лабораторний корпус НМАПО імені П.Л. Шупика.

Запрошуємо вас взяти участь у П'ятому щорічному регіональному науковому симпозіумі в межах концепції «Єдине здоров'я» за підтримки Програми зменшення біологічної загрози в Україні та подати тези для друку.

Нагадуємо, що 13 листопада 2019 року з 1000 до 1600 відбудеться обстеження співробітників Академії з застосуванням інструментальних методів діагностики (електрокардіографії та ехокардіографії), метою якого є профілактика серцево-судинних захворювань у співробітників НМАПО імені П. Л. Шупика. Організатори - кафедра кардіології (завідувач професор Марина Долженко).