Search

 
 

Команда ELPD разом Економічним Університетом та Малопольською школою державного управління у місті Краків організовує довготривале міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників навчальних закладів вищої освіти I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща. Дати стажування з 09 по 27 вересня 2019 року.В результаті стажування, кожен учасник зможе набути нових знань та здобути навички по розробці навчально-методичних матеріалів з застосуванням новітніх інноваційних методів, беручи за основу європейські моделі та методики викладання матеріалів. Учасники будуть мати можливість отримати досвід викладання на базі Економічного університету у Кракові та можливість впровадження отриманих знань у своєму навчальному закладі в подальшому.

Кожному учаснику після проходження стажування Економічний Університет видасть сертифікат про довготривале тримісячне стажування тривалістю  108 годин. До сертифікату буде підготовлено додаток із програмою навчання та розподілом годин відповідно до її виконання під час стажування учасником.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 15 серпня 2019 року. Реєстрація та детальна інформація за посиланням: https://elpd.com.ua/stazhuvannya-uek/