Search

 
 

В умовах зростаючих вимог до покращення якості післядипломної освіти та з метою розширення доступності до підвищення кваліфікації лікарів кафедра

нефрології та НЗТ НМАПО імені П. Л. Шупика розпочала поширення курсів ТУ на освітні платформи.

Перші 2 курси ТУ «Діагностика та лікування в нефрології» та «Актуальні питання нефрології» для лікарів-нефрологів, лікарів загальної практики-сімейної медицини та спеціалістів суміжних з нефрологією дисциплін стали доступними на освітній платформі Accemedin.

Представлені цикли ТУ надають можливості підвищення кваліфікації та отримання освітніх 6 балів лікарям в системі післядипломної освіти. На сьогодні платформа об’єднує понад 34 тисяч лікарів.

На освітній платформі Accemedin нефрологія представлена 60 матеріалами і курсами, з них понад 40 підготовлено кафедрою нефрології та НЗТ.

Представлені ТУ це тестове впровадження, яке має на меті зменшити витрати часу лікаря та збільшити можливості для викладачів, які готові надавати освітні матеріали на території України та, згодом, за її межами лікарям, які прагнуть бути професійними та більше заробляти.