Search

 
 

12 - 16 червня 2019 року в м. Дублін (Ірландія) відбувся IX Європейський конгрес педіатрів (Europaediatrics – 2019), в роботі якого взяли участь лікарі і вчені з 46 країн світу, в тому числі, і з України. Конгрес проводиться кожні два роки Європейською педіатричною Асоціацією / Союзом Національних Європейських педіатричних спільнот і Асоціацій (EPA / UNEPSA). 

Українську делегацію представляли науковці з Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та 5 провідних медичних університетів країни.
В актовій промові Президент IX Європейського конгресу педіатрів професор Ellen Crushell наголосила, що відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку тисячоліття, визначених Організацією Об’єднаних Націй, найважливішим у світі є збереження здоров’я населення, що потребує реалізації міжнародних профілактичних стратегій та удосконалення медичної допомоги дітям і підліткам на основі принципів доказової медицини.

Завідувач кафедрою дитячих і підліткових захворювань професор Галина Бекетова у співавторстві з провідними вченими України представила дві доповіді, присвячені стану здоров'я дітей України та впровадженню фітотерапії, заснованої на доказах, як фізіологічного підходу до лікування гострих риносинуситів у дітей і підлітків.

IX Європейський конгрес дитячих лікарів-2019 пройшов на високому рівні та дав можливість лікарям і науковцям налагодити нові наукові контакти із зарубіжними колегами.