Search

 
 

20 червня 2019 року в НМАПО імені П. Л. Шупика відбувся черговий семінар «Школи молодого вченого». В семінарі взяли участь аспіранти, клінічні ординатори та молоді вчені Академії.

Розпочинаючи семінар, зі вступним словом виступила голова Ради молодих вчених Сабіна Аугунас, яка повідомила про роботу ради молодих вчених за 2018 рік та відзначила важливість формування теоретичних навичок молодих вчених Академії щодо успішної самостійної роботи з основних аспектів отримання наукових грантів. 

На семінар був запрошений: провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків НМАПО імені П. Л. Шупика, голова благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», магістр соціальної роботи, к. політ. н., учасник і організатор стажувань і ін. навчальних заходів для фахівців – Олександр Вольф  з темою: «Основи проектного менеджменту та фандрейзингу». 

На семінарі були розглянути питання: пошук грантодавців, оформлення заявки, розподіл ресурсів, представлення результатів та ін. 

Наприкінці семінару Сабіна Аугунас запросила усіх бажаючих долучатись до подальших семінарів Школи молодого вченого. 

Матеріали семінару буде представлено в pdf. форматі на офіційному сайті НМАПО імені П. Л. Шупика в розділі «Школа молодого вченого», а запис відео  на каналі Академії в Youtube.