Search

 
 

02 червня 2019 року Наукове товариство аспірантів, докторантів і молодих вчених НМАПО імені П. Л. Шупика, взяли участь волонтерами у благодійному заході «Друзі FEST», яке відбулось в ТРЦ «Атмосфера». Організаторами виступили: ГО «Рій Мрій», ГО «Подаруй Життя», ГО «Диводія», НМАПО імені П. Л. Шупика та інших спонсорів і партнерів. 

«Друзі FEST» був присвячений Міжнароднму дню захисту дітей. Метою заходу було поєднати зусилля громадян, держави, бізнесу, неприбуткових організацій та засобів масової інформації, щоб подарувати дітям свято, допомогти з вибором професії, орієнтирів у житті та формуванням цінностей. 

На заході були проведені пізнавальні квести для дітей різного віку, заїзди на самокатах, дефіле з червоною доріжкою, шоу мильних бульбашок, паперошоу, розваги з клоуном та аніматорами, містечко професій, майстер-класи від відомих українських майстрів, екокультура, шаховий турнір та ще багато цікавих сюрпризів для дітей. 

Молоді вчені Академії з великим задоволенням долучились до благодійного заходу і надзвичайно раді, що змогли подарувати дітям посмішку та розвиваюче і мотивуюче свято.