Search

 
 

18 квітня 2019 року наукове товариство аспірантів, докторантів та молодих вчених НМАПО імені П. Л. долучилось до «Дня пам’яток історії та культури» і відвідало унікальну екскурсію «Особняк родини відомих меценатів та цукрозаводчиків Терещенків».

На оглядовій екскурсії дізнались про історію будівлі - пам’ятку архітектурного та дизайнерського мистецтва XIX століття – будинком родини відомих меценатів та цукрозаводчиків  Терещенків та історію Національної наукової медичної бібліотеки України. 

Не аби яке враження для молодих вчених була інформація про започаткування нового україно-польського проекту, результатом якого стало відкриття Польської медичної бібліотеки у Науковій національній медичній бібліотеці. Бібліотека є третьою в світі, що функціонує за межами країни та з 2017 року їй присвоєно ім`я всесвітньо відомого польського кардіохірурга Збігнєва Реліги, відтоді її назва Польська медична бібліотека імені Збігнєва Реліги.

В Науковій національній медичній бібліотеці діє виставка унікального книжкового фонду, яка присвячена до 100-річчя від дня заснування НМАПО імені П. Л. Шупика. Книжкові зібрання бібліотеки є національним культурним надбанням країни, складовою частиною загальнокультурної спадщини, яка охороняється державою.