Search

 
 

17 листопада 2018 року в межах реалізації Національної концепції щодо безперервного професійного розвитку сімейних лікарів та педіатрів в м. Кропивницький відбувся Регіональний науково-практичний семінар: «Сучасна діагностика, лікування та профілактика поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку» за участі провідних вітчизняних фахівців за спеціальністю «Педіатрія», керівника ДОЗ Кіровоградської області, головних спеціалістів  Департаменту Кіровоградського ОДА за спеціальністю «Педіатрія» та «Сімейна медицина».

https://nmapo.edu.ua/images/Novosti/19_11_18-9.JPG

Головний спеціаліст Департаменту Кіровоградського ОДА за спеціальністю «Педіатрія» надала інформацію щодо стану педіатричної служби в Кіровоградській області.

Завідувач сектором науки та інновацій МОЗ України, член-кореспондент НАМН України, професор О. Волосовець виступив з програмними доповідями: «Вітчизняна педіатрія: час змін» та «Пневмонія та бронхіт у дітей: тактика прийняття рішень (клінічні випадки)».

Професор кафедри педіатрії Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, професор С. Кривопустов доповів щодо теорії і практики лікування та профілактики інфекцій дихальних шляхів у дітей, міжнародного та вітчизняного досвіду антибіотикотерапії інфекцій органів дихання у дітей з фокусом уваги на проблему антибіотикорезистентності, некальціемічних ефектів вітаміну D у дітей.

Завідувач кафедри дитячих інфекційних захворювань, професор С. Крамарьов звернув увагу лікарів на питання, що стосуються сучасних можливостей діагностики, лікування та профілактики найбільш поширених інфекційних захворювань у дітей з точки зору доказової медицини.

Голова Асоціації педіатрів м. Києва, завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань НМАПО імені П. Л. Шупика, професор Г. Бекетова зробила доповідь щодо профілактики та лікування захворювань у дітей з позицій впровадження сучасних міжнародних стратегій в Україні (майстер-клас для лікарів).

Завідувач відділенням молодшого дитинства ДУ «ІПАГ НАМН України», професор О. Шадрін інформував лікарів щодо актуальних питань дієто- та фармакотерапії дитячих хвороб у сучасних клінічних настановах.

Голова Асоціації педіатрів Полтавської області, завідувач кафедри педіатрії ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», професор Т. Крючко зробила доповідь з питань діагностики та лікування гострого тонзиліту згідно засад доказової медицини.

В кінці семінару лектори відповіли на чисельні запитання лікарів, які по закінченню цього науково-практичного заходу отримали сертифікати, установленого МОЗ України зразка.