Search

 
 

21 - 22 вересня 2018 р. у м. Леувен (Бельгія) відбулась II Міжнародна медична освітня конференція Європейської академії викладачів з сімейної медицини/загальної практики (EURACT) за темою: «Освіта сімейної медицини в реальному світі: від теорії до практики».

У конференції взяли участь представники 31 країни Європи, в тому числі й України. Асистент кафедри сімейної медицини Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика В. Ватага представила стендову доповідь на тему: «Step by step: modern approaches to specialist training of general practitioners in Ukraine» («Крок за кроком: сучасні підходи до підготовки спеціалістів загальної практики в Україні») у співавторстві зі співробітниками кафедри сімейної медицини.

У продовж секційних засідань та воркшопів конференції особливу увагу було приділено питанням оцінки та впровадження нових способів навчання, розвитку наукових досліджень, обміну досвідом та методам оцінки засвоєння навчального матеріалу за напрямком сімейної медицини на до- та післядипломному етапах навчання.

Конференція дала можливість науково-педагогічним працівникам сімейної медицини з різних країн Європи обмінятися результатами власних досліджень та новими ідеями щодо подальшого розвитку сімейної медицини.

Участь науково-педагогічних працівників НМАПО імені П. Л. Шупика в міжнародних заходах дозволяє підтримати освітній потенціал та авторитет України, як країни, де впроваджуються європейські підходи в навчання спеціалістів загальної практики-сімейної медицини.