Search

 
 

Закінчилися засідання Клубу сімейного лікаря та КардіоКлубу, що проходили 5 та 6 вересня у Національному музеї України.  Які підсумки можна зробити? Лікарям не вистачає відкритого спілкування по проблемам як кардіології, так і організації охорони здоров’я - реформи медицини. 

Сталася відверта розмова в малих групах, але якщо складні питання з діагностики гострого інфаркту міокарда  без обструкції коронарних судин – MINOKA,  діагностики хворих з атеросклерозом периферійних судин навіть мезентеріальних та ниркових, лікування важкого хворого з високим рівнем АТ при нефропатії нам вдалося розв’язати, то на де- які гострі питання з реалій організації охорони здоров‘я в сучасних умовах відповіді не знайшлося.
Дуже важливим було те, що не тільки  110 сімейних лікарів та 140 кардіологів міста Києва та області зібралися для навчання , але 160 вчора та вже 178 лікарів сьогодні приєдналися до майстер класів on-line  у YouTube.
Багато лікарів писали, що не можуть відвідати засідання клубів бо працюють або проживають в інших містах та селах країни, тому формат on-line допомагає залучити всіх бажаючих.